Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagen Polo 5?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym przewodniku zamierzamy sprawdzić problem, który może wydawać się niewielki, ale szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Polo 5? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię karty w Twoim Volkswagen Polo 5?, a na końcu bateria pasująca do karty Twojego Volkswagena Polo 5.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Polo 5?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Volkswagen Polo 5, szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał problemu ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tym problemom. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Zamierzamy teraz ujawnić cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Volkswagen Polo 5 po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Polo 5, jeśli bateria się wyczerpie.

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Polo 5?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tej treści, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagen Polo 5? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagen Polo 5:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Wyjmij rozładowaną baterię z karty za pomocą cienkiego przedmiotu

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiego typu baterii użyć do karty mojego Volkswagena Polo 5?

  Na koniec, na zakończenie naszego artykułu, pomożemy Ci: wybierz typ akumulatora karty w swoim Volkswagen Polo 5. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii zgodnie z rokiem Twojego Volkswagen Polo 5, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Volkswagen Polo 5, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo 5.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Volkswagenie Polo 3 ?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector