Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Fiat Scudo?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W tym artykule zobaczymy problem, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. Rzeczywiście, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię karty Fiat Scudo? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Fiata Scudo?, i wreszcie, który akumulator pasuje do karty Twojego Fiata Scudo.

Jak działa karta klucza Twojego Fiata Scudo?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Fiat Scudo, szybko opiszemy jej działanie i korzyści, jakie daje. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz przedstawimy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obydwa mogą się wzajemnie komunikować.
 • Pozwala otworzyć Fiata Scudo, po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu można otworzyć drzwi i uruchomić Fiata Scudo, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Fiacie Scudo

Jak wymienić baterię w moim Fiacie Scudo?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym dokumencie, jak wymienić baterię kluczyka w Fiacie Scudo? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie się wyczerpią, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przewidzianego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Fiacie Scudo:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki rodzaj baterii kupić do karty mojego Fiata Scudo?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty Twojego Fiata Scudo. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, w zależności od numeru baterii zgodnie z rokiem Twojego Fiata Scudo, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Fiata Scudo, przejdź do naszej kategorii Fiat Scudo.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Fiat Scudo ?
Ссылка на основную публикацию