Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Mercedes Benz C Class?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W dzisiejszych czasach odkryjemy problem, który może wydawać się drobny, ale szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości będziemy Cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Mercedes Benz C Class? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Mercedesa Benz C Class?, i wreszcie, który jest akumulatorem odpowiadającym karcie Twojego Mercedesa Benz Klasy C.

Jak działa karta kluczyka Twojego Mercedesa Benz Klasy C?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Mercedes Benz C Class, szybko wyjaśnimy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Mercedes Benz C Class po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swój Mercedes Benz C Class, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Światło stopu Mercedes klasy C pozostaje włączone, co robić ?

Jak wymienić akumulator karty w moim Mercedes Benz C Class?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tej treści, jak wymienić baterię kluczyka w Mercedesie Benz klasy C? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy umieścić kartę w przewidzianym do tego slocie, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Mercedesie klasy C:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ akumulatora kupić do karty mojego Mercedesa Benz C Class?

  Na koniec, na zakończenie naszego artykułu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty Twojego Mercedes Benz C Class. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulator, w zależności od numeru akumulatora zgodnie z rokiem Twojego Mercedesa Benz C Class, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mercedes Benz C Class, przejdź do naszej kategorii Mercedes Benz C Class.

Weiterlesen:
Drgania przyśpieszające w Mercedesie Benz C Klasa, co robić ?
Ссылка на основную публикацию