Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Nissan Xterra?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. Dzisiaj zobaczymy obawę, która może wydawać się nieistotna, ale szybko okazuje się niepokojąca, jeśli nie zostanie naprawiona. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię w mojej karcie Nissan Xterra? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Nissana Xterra?, a na koniec bateria odpowiadająca karcie Twojego Nissana Xterra.

Jak działa karta klucza Twojego Nissana Xterra?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Nissan Xterra, szybko podsumujemy jej działanie i korzyści, jakie daje. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tym problemom. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Nissana Xterra po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się obok samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić Nissana Xterra, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak uruchomić Nissana Xterra?

Jak wymienić baterię w moim Nissan Xterra?

W tej części przejdziemy do części, która w tym dokumencie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić baterię kluczyka w Nissan Xterra? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy umieścić kartę w przewidzianym do tego slocie, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Nissan Xterra:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Którą kategorię baterii kupić do karty mojego Nissana Xterra?

  Na koniec, na zakończenie treści naszego artykułu, pomożemy Ci: wybierz typ akumulatora karty swojego Nissana Xterra. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę liczbę baterii w zależności od roku Twojego Nissana Xterra, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  W przypadku dalszych pytań dotyczących Nissana Xterra zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Nissan Xterra.

Weiterlesen:
Jak czyścić katalizator Nissan Xterra ?
Ссылка на основную публикацию