Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Opel Agila?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. Dzisiaj przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Opel Agila? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Opla Agili?, a na koniec, która bateria odpowiada karcie Twojego Opla Agili.

Jak działa karta klucza Twojego Opla Agili?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Opel Agila, szybko opiszemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz przedstawimy Ci funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Opel Agila po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Opla Agila, jeśli wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Oplu Agila ?

Jak wymienić baterię w moim Oplu Agila?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w Oplu Agila? Skutecznie ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip umożliwiający uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Oplu Agila:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Opla Agili?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, pomożemy Ci wybierz typ akumulatora karty swojego Opla Agila. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR akumulator, w zależności od numeru akumulatora w zależności od roku Twojego Opla Agili, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Więcej wskazówek na temat Opla Agili znajdziesz w kategorii Opel Agila.

Weiterlesen:
Jak wymienić filtr kabinowy w moim Oplu Agila ?
Ссылка на основную публикацию