Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Peugeot 309?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W tym przewodniku przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się drobny, ale dość szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie rozwiązany. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię w mojej karcie Peugeot 309? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Peugeota 309?, a na koniec, który akumulator pasuje do karty Twojego Peugeot 309.

Jak działa karta kluczyka do Twojego Peugeot 309?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Peugeot 309, szybko podsumujemy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko odejdą w przeszłość! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Peugeota 309 po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić Peugeota 309, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak zdjąć felgę z Peugeota 309 ?

Jak wymienić baterię w moim Peugeot 309?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w treści tego artykułu, jak wymienić baterię kluczyka w Peugeot 309? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do pracy. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przewidzianego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Peugeot 309:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiego przedmiotu, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki rodzaj baterii kupić do karty mojego Peugeota 309?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, pomożemy Ci wybierz typ akumulatora karty Twojego Peugeot 309. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, w zależności od numeru baterii zgodnie z rokiem Twojego Peugeot 309, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Peugeot 309, skonsultuj się z naszą kategorią Peugeot 309.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Peugeot 309, co robić ?
Ссылка на основную публикацию