Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Renault Twingo?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. Dzisiaj zobaczymy troskę, która może wydawać się niewielka, ale która dość szybko okazuje się niepokojąca, jeśli nie zostanie naprawiona. Prawdę mówiąc, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Renault Twingo? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Renault Twingo?, i wreszcie, który akumulator odpowiada karcie Twojego Renault Twingo.

Jak działa karta klucza Twojego Renault Twingo?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Renault Twingo, dość szybko podsumujemy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tej trudności. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy dość szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się połączyć.
 • Pozwala otworzyć Renault Twingo, po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna pozwalająca na otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą naciśnięcia przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu można otworzyć drzwi i uruchomić Renault Twingo, jeśli wyczerpie się bateria.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Renault Twingo 2 ?

Jak wymienić baterię w moim Renault Twingo?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w Renault Twingo? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Renault Twingo:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ akumulatora kupić do karty mojego Renault Twingo?

  Wreszcie, aby zakończyć treść naszego artykułu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty Twojego Renault Twingo. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę numer baterii w zależności od roku Twojego Renault Twingo, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Renault Twingo, przejdź do naszej kategorii Renault Twingo.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Renault Twingo 3
Ссылка на основную публикацию