Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza smart fortwo?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym artykule zobaczymy problem, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Rzeczywiście, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię na kartę smart fortwo? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego smarta fortwo?i wreszcie bateria pasująca do karty Twojego smarta fortwo.

Jak działa karta klucza Twojego smarta fortwo?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej smart fortwo, szybko wyjaśnimy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć smarta fortwo, po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić smarta fortwo, jeśli bateria się wyczerpie.

Jak wymienić baterię w moim smart fortwo?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię karty klucza w smart fortwo? Skutecznie ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip umożliwiający uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim smart fortwo:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiego przedmiotu, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki typ baterii kupić do karty mojego smarta fortwo?

  Na koniec, na zakończenie naszego artykułu, wesprzemy Cię w wybierz typ baterii karty swojego smarta fortwo. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę numer baterii w zależności od roku Twojego smarta fortwo, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat smarta fortwo, przejdź do naszej kategorii smart fortwo.

Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na moim smart forfour, co robić?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector