Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Suzuki Grand Vitara?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. Dzisiaj przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się drobny, ale dość szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie rozwiązany. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię w mojej karcie Suzuki Grand Vitara? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię karty w Twoim Suzuki Grand Vitara?, i wreszcie, który akumulator pasuje do karty Twojego Suzuki Grand Vitara.

Jak działa karta klucza Twojego Suzuki Grand Vitara?

Zanim zademonstrujemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Suzuki Grand Vitara, szybko wyjaśnimy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tej trudności. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Umożliwia otwarcie Suzuki Grand Vitara poprzez proste przesunięcie dłoni przed drzwiami lub pociągnięcie za klamkę, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki czemu można otworzyć drzwi i uruchomić Suzuki Grand Vitara, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Suzuki Vitara, co robić ?

Jak wymienić baterię w moim Suzuki Grand Vitara?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tej treści, jak wymienić baterię kluczyka w Suzuki Grand Vitara? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są rozładowane, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez akumulatora ma chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Suzuki Grand Vitara:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Suzuki Grand Vitara?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, pomożemy Ci wybierz typ baterii karty swojego Suzuki Grand Vitara. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę numer baterii zgodnie z rokiem Twojego Suzuki Grand Vitara, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Grand Vitara, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Suzuki Grand Vitara.

Weiterlesen:
Jak ustawić światła mijania w Suzuki Grand Vitara?
Ссылка на основную публикацию