Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w karcie klucza Volkswagen Polo?

Poświęciliśmy tę stronę internetową, aby pomóc Ci rozwiązać małe problemy, jakie możesz napotkać w swoim samochodzie. W tym przewodniku zamierzamy sprawdzić problem, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się irytujący, jeśli nie zostanie rozwiązany. Rzeczywiście, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Polo? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Polo?, a na koniec bateria pasująca do karty Twojego Volkswagena Polo.

Jak działa karta klucza Twojego Volkswagena Polo?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Polo, szybko opiszemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat marki samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Zademonstrujemy teraz cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Umożliwia otwarcie Volkswagena Polo, po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Polo, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak zdjąć tylne siedzenie Volkswagen Polo 6 ?

Jak wymienić baterię w moim Volkswagen Polo?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym dokumencie, jak wymienić baterię karty klucza w Volkswagen Polo? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Kiedy baterie Twojej karty są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą zintegrowanego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy umieścić kartę w przewidzianym do tego slocie, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagen Polo:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jaki rodzaj baterii kupić do karty mojego Volkswagena Polo?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty swojego Volkswagen Polo. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, w zależności od numeru baterii w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Polo, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagen Polo, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Polo.

Weiterlesen:
Jak aktywować Bluetooth w Volkswagen Polo?
Ссылка на основную публикацию