Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w kluczyku Fiat Stilo?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym przewodniku przyjrzymy się problemowi, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Prawdę mówiąc, pomożemy ci poznać jak wymienić baterię karty Fiat Stilo? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez zasilania Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Fiata Stilo?i na koniec, który akumulator odpowiada karcie Twojego Fiata Stilo.

Jak działa karta klucza Twojego Fiata Stilo?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Fiat Stilo, szybko opiszemy, jak to działa i jakie oferuje Ci korzyści. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów przyglądają się tym problemom. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz przedstawimy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Fiata Stilo, po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się obok samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak scentralizowany mechanizm blokujący za pomocą przycisku oraz druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić Fiata Stilo, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Fiat Stilo, które pozostaje włączone

Jak wymienić baterię w moim Fiacie Stilo?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić baterię kluczyka w Fiacie Stilo? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez akumulatora ma chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Fiacie Stilo:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Którą kategorię baterii kupić do karty mojego Fiata Stilo?

  Na koniec, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ akumulatora karty Twojego Fiata Stilo. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, jeśli chodzi o numer baterii zgodnie z rokiem Twojego Fiata Stilo, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Więcej wskazówek dotyczących Fiata Stilo znajdziesz w kategorii Fiat Stilo.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Fiat Stilo
Ссылка на основную публикацию