Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w kluczyku Nissana Navara?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. Dzisiaj zobaczymy problem, który może wydawać się nieistotny, ale dość szybko okazuje się frustrujący, jeśli nie zostanie naprawiony. Rzeczywiście, będziemy cię wspierać, aby wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Nissan Navara? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Nissana Navara?, a na koniec bateria pasująca do karty Twojego Nissana Navara.

Jak działa karta klucza Twojego Nissana Navara?

Zanim opiszemy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Nissan Navara, dość szybko opiszemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów zastanawiają się nad tą trudnością. Wraz z pojawieniem się nowych rozwiązań bezprzewodowych kluczowe problemy dość szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Nissana Navarę, po prostu przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się w pobliżu samochodu

  .

 • Istnieją dwie wersje karty-klucza, jedna umożliwiająca otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a druga, która umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić Nissana Navara, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Nissan Navara ?

Jak wymienić baterię w moim Nissan Navara?

W tej części przejdziemy do części, która najbardziej Cię interesuje w treści tego artykułu, jak wymienić baterię kluczyka w Nissan Navara? Skutecznie ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić ręcznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Nissan Navara:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Zainstaluj nową baterię w odpowiednim gnieździe.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Którą kategorię baterii kupić do karty mojego Nissana Navara?

  Na koniec, na koniec naszego krótkiego postu, wesprzemy Cię w wybierz typ akumulatora karty swojego Nissana Navara. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać właściwy. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, odnosząca się do liczby baterii w zależności od roku Twojego Nissana Navara, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków dotyczących Nissana Navara, przejdź do naszej kategorii Nissan Navara.

Weiterlesen:
Jak aktywować automatyczną blokadę mojego Nissana Navara?
Ссылка на основную публикацию