Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w kluczyku Volkswagen Golf?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W tym przewodniku zamierzamy sprawdzić problem, który może wydawać się nieistotny, ale szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. W rzeczywistości pomożemy Ci się dowiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Volkswagen Golf? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie nieskuteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Volkswagena Golfa?, a na koniec bateria pasująca do karty Twojego Volkswagena Golfa.

Jak działa karta dostępu do Twojego Volkswagena Golfa?

Zanim wyjaśnimy, jak wymienić baterie w karcie głośnomówiącej Volkswagen Golf, szybko wyjaśnimy, jak to działa i jakie korzyści przyniesie. Kto nie miał problemów ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat dostawcy samochodów przyglądają się tym problemom. Wraz z pojawieniem się nowych technologii bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Teraz pokażemy Ci cechy produktu i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki są obecne w samochodzie i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Volkswagena Golfa, przesuwając rękę przed drzwiami lub pociągając za klamkę, gdy karta znajduje się blisko samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy kluczyk, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić swojego Volkswagena Golfa, jeśli bateria się wyczerpie.

Jak wymienić baterię w moim Volkswagenie Golfie?

Przejdziemy teraz do części, która najbardziej Cię interesuje w tym dokumencie, jak wymienić baterię kluczyka w Volkswagenie Golfie? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia potrzebuje energii do działania. Gdy baterie w Twojej karcie się wyczerpią, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi swojego samochodu, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do przeznaczonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip, który umożliwia uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Twoim Volkswagenie Golfie:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć zużytą baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach będzie działać automatycznie, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Volkswagena Golfa?

  Wreszcie, aby zakończyć naszą stronę z treścią, pomożemy ci wybierz typ baterii karty swojego Volkswagena Golfa. Wszystkie wyglądają bardzo identycznie i nie zawsze łatwo jest wybrać odpowiedni. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, biorąc pod uwagę liczbę baterii w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf.

Weiterlesen:
Gorący terkot silnika w moim Volkswagenie Golfie 5
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector