Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić baterię w mojej karcie klucza Land Rover Discovery Sport?

Jesteśmy przyzwyczajeni do towarzyszenia Ci w drobnych problemach związanych z użytkowaniem Twojego samochodu. W dzisiejszych czasach zamierzamy sprawdzić problem, który może wydawać się drobny, ale szybko okazuje się niepokojący, jeśli nie zostanie naprawiony. Rzeczywiście, pomożemy ci wiedzieć jak wymienić baterię w mojej karcie Land Rover Discovery Sport? Zaletą kart jest to, że działają bez użycia rąk, ale bez prądu Twoja karta będzie bezużyteczna. Dlatego najpierw zobaczymy, jak działa karta, a potem jak wymienić baterię w karcie Twojego Land Rovera Discovery Sport?, a na koniec bateria odpowiadająca karcie Twojego Land Rovera Discovery Sport.

Jak działa karta dostępu do Twojego Land Rovera Discovery Sport?

Zanim nauczymy Cię, jak wymienić baterie w Twojej karcie głośnomówiącej Land Rover Discovery Sport, szybko zilustrujemy, jak to działa i jakie daje korzyści. Kto nie miał trudności ze znalezieniem kluczyków do samochodu w torbie lub kieszeni? Od kilku lat producenci samochodów zajmują się tym problemem. Wraz z pojawieniem się nowych systemów bezprzewodowych kluczowe problemy szybko przejdą do historii! Ujawnimy teraz funkcje i działanie karty klucza samochodowego:

 • Wykorzystuje technologię bezprzewodową emitującą częstotliwość 433 MHz.
 • Odbiorniki/nadajniki znajdują się w pojeździe silnikowym i na karcie, dzięki czemu obaj mogą się komunikować.
 • Pozwala otworzyć Land Rovera Discovery Sport, po prostu podając rękę przed drzwiami lub pociągając za uchwyt, gdy karta znajduje się obok samochodu

  .

 • Istnieją dwa rodzaje kart-kluczy, jeden, który umożliwia otwieranie i zamykanie jak zamek centralny za pomocą przycisku, a drugi, który umożliwia otwieranie nawet bez dotykania karty.
 • W karcie znajduje się zapasowy klucz, dzięki któremu możesz otworzyć drzwi i uruchomić Land Rovera Discovery Sport, jeśli bateria się wyczerpie.
Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Land Rover Discovery Sport ?

Jak wymienić baterię w moim Land Rover Discovery Sport?

W tej części przejdziemy do części, która w tym dokumencie najbardziej Cię interesuje, jak wymienić baterię karty klucza w Land Rover Discovery Sport? W rzeczywistości ta bezprzewodowa technologia wymaga energii do działania. Gdy baterie w twojej karcie są martwe, nie będziesz w stanie bezprzewodowo otworzyć drzwi pojazdu mechanicznego, ale za pomocą dołączonego klucza fizycznego możesz to zrobić fizycznie. Jeśli chodzi o zapłon, wystarczy włożyć kartę do dołączonego do tego slotu, nawet bez baterii posiada chip umożliwiający uruchomienie samochodu. Przechodzimy teraz do procedury wymiany baterii karty w Land Rover Discovery Sport:

 • Naciśnij przycisk na dole i jednocześnie wyciągnij kluczyk awaryjny.
 • Musisz zobaczyć zakładkę, która pozwoli Ci otworzyć obudowę swojej karty na pół.
 • Użyj cienkiej rzeczy, aby wyjąć rozładowaną baterię z karty

  .

 • Włóż nową baterię do odpowiedniego gniazda.
 • Zamknij kartę.
 • W niektórych modelach zadziała natychmiast, w innych będziesz musiał nacisnąć przycisk 4 razy, aby go ponownie aktywować.

  Jakiej kategorii baterii użyć do karty mojego Land Rovera Discovery Sport?

  Na koniec, na zakończenie treści naszego artykułu, pomożemy Ci: wybierz typ baterii karty swojego Land Rovera Discovery Sport. Wszystkie wyglądają bardzo podobnie i nie zawsze jest łatwo wybrać ten dobry. To jest rozmiar przycisku 3V litowy CR bateria, w zależności od numeru baterii zgodnie z rokiem Twojego Land Rovera Discovery Sport, może to być 2016, 2032 lub 1620.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Land Rover Discovery Sport, przejdź do naszej kategorii Land Rover Discovery Sport.

Weiterlesen:
Przeciekający wtryskiwacz w moim Land Roverze Discovery, co robić?
Ссылка на основную публикацию