Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Cadillac Escalade?

Nowsze samochody wymagają coraz większego serwisu, jednak zdarzają się mniej lub bardziej imperatywne. W treści tego artykułu przyjrzymy się czynnościom serwisowym, które są niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa za kierownicą Twojego samochodu. W rzeczywistości zademonstrujemy wam jak wymienić klocki hamulcowe swojego samochodu w Cadillacu Escalade? W tym celu w pierwszym kroku odkryjemy, dlaczego konieczna jest wymiana klocków hamulcowych w twoim samochodzie, w drugim kroku odkryjemy Jaka jest technika wymiany klocków hamulcowych Twojego Cadillaca Escalade?, a na koniec jaka jest cena tego podzespołu.

Z jakiego powodu wymieniam klocki hamulcowe z mojego Cadillaca Escalade?

Zanim odkryjemy jak wymienić klocki hamulcowe w swoim aucie, zaczniemy naszą stronę z treścią od wyszczególnienia, jakie jest zadanie klocków hamulcowych i kiedy należy je wymienić.

Rola klocków hamulcowych w Cadillacu Escalade

Klocki hamulcowe w samochodzie mają kluczowe znaczenie w prawidłowym prowadzeniu Twojego Cadillaca Escalade. W rzeczywistości to one zapewnią skuteczność hamowania. Są rodzajem pary metalowych podkładek który uszczypnie tarcze hamulcowe po naciśnięciu pedału hamulca do zwolnij i zatrzymaj Cadillaca Escalade. Elementy te są materiałami eksploatacyjnymi i składają się z powłoki, która z biegiem czasu i użytkowania będzie się zużywać, stąd zainteresowanie ich okazjonalną wymianą, aby utrzymać optymalne hamowanie.

Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Cadillacu Escalade ?

Kiedy wymienić klocki hamulcowe w Twoim Cadillacu Escalade?

A teraz ci zademonstrujemy jak się dowiedzieć, czy musisz wymienić klocki hamulcowe swojego Cadillaca Escalade. Miej świadomość, że w zależności od zatrudnienia, jakie masz w swoim samochodzie (na przykład miasto lub autostrada), zużycie klocków hamulcowych nie będzie takie samo. W rzeczywistości, jeśli często korzystasz z hamulców, ich żywotność oczywiście się skróci. Uważamy, że ogólnie klocki hamulcowe samochodu mają żywotność około 10,000 30,000 do XNUMX XNUMX kilometrów. Istnieją jednak określone wskaźniki, które powinny ostrzegać o zużyciu klocków hamulcowych w Twoim samochodzie:

 • Piskliwy dźwięk.
 • Dłuższa droga hamowania.
 • Wibracje pedału hamulca: jeśli tak jest w Twoim przypadku, ale klocki hamulcowe są w dobrym stanie, przejrzyj naszą stronę z treścią dotyczącą wibracji hamulców w Cadillacu Escalade, aby odkryć źródło problemu.
 • Pedał hamulca, który jest za twardy lub za miękki…

Jeśli masz którykolwiek z tych znaków, nie zastanawiaj się dwa razy, aby samodzielnie sprawdzić stan klocków hamulcowych, zdejmując przednie koła i sprawdzając ich stan, lub udając się bezpośrednio do warsztatu.

Jak wymienić klocki hamulcowe w moim Cadillac Escalade?

Przejdziemy teraz do sekcji, która najbardziej Cię zaintrygowała, jak wymienić klocki hamulcowe w Twoim Cadillac Escalade?. Poniżej szczegółowo opiszemy podstawowe kroki, które należy wykonać, aby skutecznie wymienić klocki hamulcowe w Twoim samochodzie:

 • Kup klocki hamulcowe przeznaczone do Twojego Cadillaca Escalade, w tym celu skorzystaj z rejestracji samochodu, aby mieć pewność, że pasuje do Twojego samochodu podczas zamawiania na wyspecjalizowanej stronie internetowej lub w sklepie.
 • Ustaw samochód na stojakach (ostrożnie zablokuj hamulec ręczny i włącz bieg oraz odblokuj śruby kół, na których chcesz działać, zanim podniesiesz samochód).
 • Zdejmij odpowiednie koła.
 • Przed zdjęciem zacisku z zacisków pomyśl o użyciu płaskiego śrubokręta do podważenia między klockiem a tarczą, aby całkowicie schować tłok zacisków, w przeciwnym razie nie będziesz mógł założyć nowych klocków hamulcowych.
 • W większości przypadków, dzięki dużej końcówce Torx, będziesz miał 2 śruby do odkręcenia, aby móc wymienić klocki hamulcowe w swoim samochodzie, a tym samym móc zdjąć z niego zaciski hamulcowe.
 • Po zdjęciu zacisku z zacisków będziesz mógł spokojnie zdjąć dwa stare klocki i zamienić je na nowe klocki hamulcowe.
 • Upewnij się, że są we właściwym miejscu, zanim ponownie zamontujesz zaciski hamulcowe w swoim Cadillacu Escalade.
 • Upewnij się, że kończysz blokowanie kół na ziemi, w przeciwnym razie Twoja skrzynia biegów zostanie uszkodzona.
 • Na koniec weź pod uwagę, że klocki hamulcowe wymagają okresu docierania od 500 do 1000 km, więc będziesz musiał jechać bardzo ostrożnie przez pierwsze 100 km i być ostrożnym, dopóki nie osiągniesz 500 km.
Weiterlesen:
Gorący grzechoczący silnik w moim Cadillacu Escalade

.

To wszystko, teraz wiesz, jak wymienić klocki hamulcowe w swoim samochodzie.

Jaka jest cena klocków hamulcowych do Cadillaca Escalade?

Na koniec ostatnia sekcja naszej strony z treścią dotycząca procedury wymiany klocków hamulcowych w Twoim Cadillac Escalade. To tylko po to, aby dać ci wyobrażenie o cenie klocków hamulcowych twojego samochodu. W zależności od wykończenia samochodu (sportowego lub nie), klocki będą się różnić, a zatem cena również będzie się różnić, jednak w większości przypadków za zestaw 20 klocków hamulcowych na wyspecjalizowanej stronie internetowej, takiej jak Oscaro ., potrzeba od 40 do 4 €, znajdziesz tutaj całą ich ofertę klocków hamulcowych do Twojego samochodu. Zaletą tego typu strony jest wybór, cena i obsługa posprzedażna, którą otrzymujesz. Wreszcie, jeśli pójdziesz do centrum samochodowego lub specjalistycznych sklepów, powinieneś być w stanie znaleźć zestaw klocków od 30 do 60 €.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Cadillac Escalade, spójrz na kategorię Cadillac Escalade.

Ссылка на основную публикацию