Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić lusterka boczne w moim Peugeot Expert Tepee?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o której zawsze musisz mieć pewność, że działają poprawnie, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz nieprawidłowo działające lusterko boczne. To jest sprawa, która nas interesuje na tej stronie, poradziłeś sobie z kolizją, jedno z twoich lusterek jest zrujnowane i teraz chcesz wiedzieć jak wymienić lusterko boczne w Twoim Peugeot Expert Tepee? Jesteś w najlepszym miejscu, wyszczególnimy wszystkie metody, które pomogą Ci to zmienić we właściwy sposób. Na początek przyjrzymy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Peugeot Expert Tepee, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Peugeot Expert Tepee?

Chodźmy, zaczynamy ten przewodnik od części, która z pewnością najbardziej Ci się spodoba, jak zmienić lusterko boczne w moim Peugeot Expert Tepee? Ten proces jest dość prosty i powinieneś być kompetentny, aby zrobić to bez pomocy przy minimum narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, zazwyczaj jest ona przypięta do drzwi. W przypadku lusterek elektrycznych upewnij się, że odłącz złącze zasilania, które zobaczysz za pokrywą. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, zwykły śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść przez ten etap wymiany lusterka bocznego Twojego Peugeot Expert Tepee. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy włożyć nowe w 3 osie śrubowe, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, a na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się zmieniać lusterka boczne w Twoim Peugeot Expert Tepee, teraz wiesz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Peugeot Expert

Jak po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym w moim Peugeot Expert Tepee?

Jeśli chcesz tylko wymienić szybę w lusterku bocznym w swoim Peugeot Expert Tepee, najpierw musisz określić sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najłatwiejszym sposobem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Peugeot Expert Tepee i jest ono wyposażone w system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowany system do usunięcia. Wystarczy, że użyjesz plastikowego przedmiotu, aby usunąć okno „na siłę”.
 • Aby umieścić go z powrotem na miejscu, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze umieszczony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego w Peugeot Expert Tepee, będziesz musiał zidentyfikować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją w nowym oknie, rozbierz starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu rozmrażania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i ostrożnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umieszczony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Peugeot Expert Tepee możesz zlokalizować pozycję obrotowej płyty okna do zmiany, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak wyłączyć alarm pasa w Peugeot Expert ?

.

 • Obróć szybkę w odwrotny sposób, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli lusterko jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj procedurę odwrotną, aby je ponownie założyć i sprawdzić, czy jest dobrze umieszczone.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Peugeot Expert Tepee, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Peugeot Expert Tepee.

Ссылка на основную публикацию