Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Chevrolecie Sonic?

Niezależnie od tego, czy dla własnego bezpieczeństwa, do badania przydatności do ruchu drogowego, czy też w celu uniknięcia mandatu, pewność, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest niezwykle ważna. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalą się w przyszłości i w konsekwencji będą musiały zostać wymienione. Prawie na pewno jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Sonic, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci zrobić to bez pomocy i bez konieczności odwiedzania warsztatu. W pierwszej części przyjrzymy się sprawdzeniu wypalonej żarówki kierunkowskazu przedniego w Twoim Chevrolet Sonic, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak rozpoznać, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Sonic jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich zabezpieczeń swojego Chevroleta Sonic. W rzeczywistości często się spieszysz i masz tendencję do wchodzenia do pojazdu, odbywania podróży i natychmiastowego odstawiania pojazdu bez poświęcania czasu na regularne przeglądy. W związku z tym bardzo ważne jest, aby od czasu do czasu sprawdzać stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Chevrolet Sonic, ale nie zdawałeś sobie z tego sprawy. Oto dwie proste metody sprawdzenia, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go dość szybko wymienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który informuje o: Wypalona żarówka przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Sonic, zidentyfikujesz, że czas między każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, oznacza to, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie, który z nich jest wypalony, za pomocą wizualnego sprawdzenia, jak w pierwszym procesie pokazanym wcześniej.
Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim poziomie paliwa z moim Chevroletem Sonic?

Możesz mieć dodatkową żarówkę do wymiany, taką jak światła mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeczytać naszych artykułów, które pomogą Ci przeprowadzić tę wymianę.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Sonic

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tej strony z treścią, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Sonic? Należy pamiętać, że ta procedura jest dość łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Sonic. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnalizatorze skrętu, zobacz naszą specjalną stronę z treścią. Poniżej znajdują się jednak szczegółowe wskazówki, których należy się trzymać, aby wykonać to działanie dokładnie zgodnie z metodą, którą chcesz zastosować.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Chevrolet Sonic przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Chevroleta Sonic na nową (upewnij się, czy jest to pomarańczowa czy przezroczysta żarówka).
 • Zmontuj i sprawdź, czy działa zupełnie nowa żarówka przedniego kierunkowskazu.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Sonic przez nadkole:

  Ta metodologia jest szczególnie cenna, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca pod maską, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, nad którą chcesz pracować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, wykonując te same czynności, co w przypadku poprzednio widzianej części.

  Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Sonic przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem do wymiany żarówki przedniego kierunkowskazu w samochodzie będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się od pełnego procesu, my wskaże je teraz:

  • Postaw swojego Chevroleta Sonic na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być kruche.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Chevrolet Sonic, postępując zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w częściach przedstawionych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Chevroleta Sonic, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Sonic.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Chevroleta Sonic
Ссылка на основную публикацию