Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Chevrolecie Trax?

Nie ma znaczenia, czy dla własnego bezpieczeństwa, dla badań przydatności do ruchu drogowego, czy w celu uniknięcia mandatu, konieczne jest upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie na pewno się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Trax, stworzyliśmy ten dokument, aby pomóc Ci zrobić to wszystko samodzielnie, bez konieczności wizyty u technika. W pierwszej części przyjrzymy się sterowaniu wypaloną przednią żarówką kierunkowskazu w Twoim Chevrolecie Trax, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Trax jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz pojazd silnikowy, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Chevroleta Traxa. Rzeczywiście, prawie zawsze się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu mechanicznego, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, bez poświęcania czasu na regularne przeglądy. Dlatego bardzo ważne jest poświęcenie czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Chevrolet Trax, ale nie zdałeś sobie z tego sprawy. Oto dwie proste opcje, aby sprawdzić, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który ostrzega Cię o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Chevrolet Trax, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Od Ciebie zależy, czy zweryfikujesz i zbadasz, który z nich jest wypalony, wizualnie, jak w pierwszym procesie pokazanym powyżej.
Weiterlesen:
Jakie paliwo do Chevroleta Traxa ?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeglądać naszych postów na blogu, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Trax

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tego dokumentu, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Trax? Powinieneś mieć świadomość, że ta operacja jest dość prosta, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Trax. Jeśli jest to żarówka na tylnym kierunkowskazie, zobacz nasz specjalny dokument. Z drugiej strony, oto szczegóły kroków, które należy wykonać, aby skutecznie wykonać to działanie w zależności od techniki, którą chcesz wybrać.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Chevrolet Trax przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Chevroleta Trax na nową (upewnij się, czy jest pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy nowa żarówka przedniego kierunkowskazu działa.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Trax przez nadkole:

  Ten proces jest niezwykle praktyczny, gdy w masce nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, po której chcesz operować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi wskazówkami, co w przypadku części poprzednio widzianej.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Trax przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmienią się z pełnej techniki, my opisze je teraz:

  • Postaw swojego Chevroleta Traxa na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być podatne na uszkodzenia.
  • Wyjmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Chevrolet Trax, postępując zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w częściach przedstawionych powyżej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chevroleta Trax, spójrz na kategorię Chevrolet Trax.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Chevrolecie Trax?
Ссылка на основную публикацию