Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Chevrolet Equinox?

Nie ma znaczenia, czy ze względu na własne bezpieczeństwo, testy przydatności do ruchu drogowego czy uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które oczywiście po pewnym czasie się przepalają i w związku z tym należy je wymienić. Być może jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Equinox, napisaliśmy i opublikowaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci zrobić to bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. W pierwszej części przyjrzymy się sterowaniu wypaloną przednią żarówką kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Equinox, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Equinox jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich zabezpieczeń Twojego Chevroleta Equinox. W rzeczywistości najczęściej się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, bez poświęcania czasu na okresowe przeglądy. W związku z tym ważne jest, aby w niektórych przypadkach poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Chevrolet Equinox, ale nie zdawałeś sobie z tego sprawy. Oto dwie proste opcje sprawdzenia, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko wymienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się sygnał dźwiękowy, który ostrzega o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Chevrolet Equinox, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Od Ciebie zależy zbadanie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony przez weryfikację wizualną, tak jak w przypadku pierwszej pokazanej wcześniej techniki.
Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Chevrolecie Equinox?

Możesz mieć dodatkową żarówkę do wymiany, taką jak światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeczytać naszych artykułów, które pomogą Ci przeprowadzić tę wymianę.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Equinox

Przejdźmy teraz do najważniejszej sekcji tej strony z treścią, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Chevrolet Equinox? Należy pamiętać, że ta procedura jest naprawdę łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Equinox. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnale skrętu, zobacz naszą specjalną stronę z treścią. Niemniej jednak, oto szczegóły kroków, które należy wykonać, aby wykonać tę czynność prawidłowo, zgodnie z rozwiązaniem, które chcesz wybrać.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Chevrolet Equinox przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Chevroleta Equinox na nową (upewnij się, czy jest pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy działa zupełnie nowa żarówka przedniego kierunkowskazu.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Equinox przez nadkole:

  Takie podejście jest niezwykle cenne, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca w masce, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, po której chcesz operować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, wykonując te same proste czynności, jak w przypadku poprzednio widzianej części.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Chevroleta Equinox przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w oparciu o opcje, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które różnią się od pełnego procesu, my wskaże je teraz:

  • Postaw swojego Chevroleta Equinox na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Wyjmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Chevrolet Equinox, postępując zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w częściach przedstawionych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Equinox, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Chevrolet Equinox.

Weiterlesen:
Jak czyścić silnik Chevroleta Equinox ?
Ссылка на основную публикацию