Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Ford Crown Victoria?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest konieczne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które oczywiście w przyszłości przepalą się i w konsekwencji należy je wymienić. Być może jesteś w tym artykule, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Ford Crown Victoria, napisaliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci zrobić to sam i nie musisz iść do mechanika samochodowego. W pierwszej części przyjrzymy się sprawdzaniu wypalonej żarówki kierunkowskazu przedniego w Twoim Ford Crown Victoria, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy żarówka przedniego kierunkowskazu w Twoim Ford Crown Victoria jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój pojazd, nie masz ciągle możliwości sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Ford Crown Victoria. W rzeczywistości prawie zawsze się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu, odbycia podróży i natychmiastowego odstawienia go bez poświęcania czasu na regularne przeglądy. W związku z tym zasadnicze znaczenie ma poświęcenie czasu na od czasu do czasu sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Ford Crown Victoria, ale że tego nie zauważyłeś. Oto dwie proste metody kontrolowania, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się sygnalizacja dźwiękowa, która ostrzega o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Ford Crown Victoria, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Zamień przednią żarówkę kierunkowskazów lub przed. Od Ciebie zależy, czy zweryfikujesz i sprawdzisz, który z nich jest wypalony za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszej opisanej wcześniej metodologii.
Weiterlesen:
Wibracje pedału hamulca w Ford Crown Victoria ?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeczytać naszych postów na blogu, które pomogą Ci dokonać tej zamiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Ford Crown Victoria

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tego artykułu, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Ford Crown Victoria? Powinieneś mieć świadomość, że ta technika jest nieskomplikowana, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub po prostu przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford Crown Victoria!. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnalizatorze skrętu, zapoznaj się z naszym konkretnym artykułem. Poniżej znajdują się jednak szczegóły działań, których należy się trzymać, aby wykonać tę akcję dokładnie w zależności od strategii, którą chcesz wybrać.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Ford Crown Victoria przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Ford Crown Victoria na nową (upewnij się, czy jest pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy działa zupełnie nowa żarówka przedniego kierunkowskazu.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford Crown Victoria przez nadkole:

  Ta taktyka jest szczególnie skuteczna, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca w masce, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i zdejmij przednie koło z boku, nad którym chcesz pracować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi procedurami, co w przypadku poprzednio widzianej części.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford Crown Victoria przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem. wyjaśni je teraz:

  • Postaw swojego Ford Crown Victoria na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu swojego Ford Crown Victoria, postępując zgodnie z instrukcjami przedstawionymi w częściach przedstawionych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Ford Crown Victoria, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Ford Crown Victoria.

Weiterlesen:
Nieprzyjemny zapach w klimatyzatorze Ford Crown Victoria
Ссылка на основную публикацию