Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Ford F 150?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, testowanie zdatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest niezwykle ważne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i w konsekwencji należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Ford F 150 , napisaliśmy ten dokument, aby pomóc Ci zrobić to wszystko samodzielnie i nie musisz iść do swojego mechanika. W pierwszym kroku przyjrzymy się kontrolowaniu wypalonej żarówki kierunkowskazu przedniego w Twoim Ford F 150, a w drugim kroku, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy żarówka przedniego kierunkowskazu w Twoim Ford F 150 jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich funkcji bezpieczeństwa swojego Ford F 150. Rzeczywiście, często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, nie poświęcając czasu na okazjonalne przeglądy. W związku z tym ważne jest, aby poświęcić trochę czasu, aby czasami sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Ford F 150 , ale tego nie zauważyłeś. Oto dwie proste opcje, aby sprawdzić, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony, czy też trzeba go dość szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który informuje o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Ford F 150 , rozpoznasz, że czas między każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, oznacza to, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony, za pomocą kontroli wizualnej, jak w pierwszym pokazanym wcześniej procesie.

Możesz wymienić dodatkową żarówkę, taką jak światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się, aby zapoznać się z wpisami na naszym blogu, które pomogą Ci dokończyć tę wymianę.

Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Ford F 150 

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Ford F 150 

Przejdźmy teraz do głównego kroku tego dokumentu, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Ford F 150 ? Powinieneś mieć świadomość, że ten proces jest bardzo prosty, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i wymień przepaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford F 150 . Jeśli jest to żarówka na tylnym kierunkowskazach, zapoznaj się z naszym dedykowanym dokumentem. Poniżej znajdują się jednak szczegółowe wskazówki, których należy przestrzegać, aby móc skutecznie przeprowadzić tę czynność w zależności od wybranej techniki.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Ford F 150 przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Ford F 150 na nową (upewnij się, czy jest pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy nowa żarówka przedniego kierunkowskazu działa.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford F 150 przez nadkole:

  Ten proces jest niezwykle praktyczny, gdy w masce nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, nad którą chcesz pracować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, wykonując te same proste czynności, jak w przypadku poprzednio widzianej części.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Ford F 150 przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, zgodnie z opcjami, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się od pełnego procesu, my opisze je teraz:

  • Postaw swojego Ford F 150 na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Ford F 150, postępując zgodnie z krokami opisanymi w częściach przedstawionych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Ford F 150, spójrz na kategorię Ford F 150.

Weiterlesen:
Dlaczego mój Ford F 150 pachnie spalonym plastikiem?
Ссылка на основную публикацию