Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Jaguarze F-Type?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest konieczne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z pewnością przepalą się z biegiem lat i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Jaguar F-Type, stworzyliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci zrobić to bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika. W pierwszej części przyjrzymy się sterowaniu wypaloną przednią żarówką kierunkowskazu w Twoim Jaguar F-Type, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak rozpoznać, czy żarówka przedniego kierunkowskazu w Twoim Jaguar F-Type jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz samochód, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich urządzeń zabezpieczających swojego Jaguara F-Type. W rzeczywistości przez większość czasu się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i natychmiastowego odstawienia go bez poświęcania czasu na okresowe przeglądy. W rezultacie warto poświęcić trochę czasu, aby czasami sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Jaguar F-Type, ale nie zdałeś sobie z tego sprawy. Oto dwie proste metody sprawdzenia, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go dość szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słuchając dźwięku migaczy. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się wskaźnik dźwiękowy, który ostrzega Cię o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Jaguar F-Type, rozpoznasz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Od Ciebie zależy, czy zweryfikujesz i sprawdzisz, który z nich jest wypalony przez oględziny, jak w przypadku pierwszej przedstawionej wcześniej metodologii.
Weiterlesen:
Jaguar F-Type, które mają problemy na biegu jałowym

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się czytać naszych postów na blogu, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Jaguar F-Type

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tej strony z treścią, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Jaguar F-Type? Zwróć uwagę, że ten proces jest dość prosty, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub po prostu przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Jaguara F-Type. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnalizatorze skrętu, zobacz naszą specjalną stronę z treścią. Niemniej jednak, oto szczegóły prostych kroków, które należy wykonać, aby wykonać tę czynność dokładnie w zależności od techniki, którą chcesz wybrać.

Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Jaguar F-Type przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę migacza Jaguara F-Type na nową (upewnij się, czy jest to żarówka pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy nowa żarówka przedniego kierunkowskazu działa.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Jaguara F-Type przez nadkole:

  Ten proces jest szczególnie przydatny, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca pod maską, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, po której chcesz operować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi procedurami, co w przypadku poprzednio widzianej części.

  Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Jaguara F-Type przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmienią się z pełnej techniki, my opisze je teraz:

  • Postaw swojego Jaguara F-Type na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Zdejmij blok reflektora i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu swojego Jaguara F-Type, postępując zgodnie z krokami przedstawionymi w częściach przedstawionych powyżej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Jaguara F-Type, przejdź do naszej kategorii Jaguar F-Type.

Weiterlesen:
Key stuck in ignition of Jaguar F-Type, what to do ?
Ссылка на основную публикацию