Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Lincoln MKZ?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, ważne jest, aby żarówki kierunkowskazów zawsze działały. W rzeczywistości żarówki zużywają się części, które z czasem z pewnością się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Lincoln MKZ, przygotowaliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci zrobić to samemu, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. W pierwszej sekcji zbadamy sterowanie wypaloną żarówką kierunkowskazu przedniego w Twoim Lincoln MKZ, a w drugiej sekcji, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak rozpoznać, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Lincoln MKZ jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich urządzeń bezpieczeństwa swojego Lincolna MKZ. W rzeczywistości często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go od razu, nie poświęcając czasu na okresowe przeglądy. W związku z tym ważne jest, aby od czasu do czasu sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Lincoln MKZ, ale że tego nie zauważyłeś. Oto dwie proste techniki sprawdzania, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości w każdym samochodzie jest sygnał dźwiękowy, który ostrzega o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Lincoln MKZ, dowiesz się, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie bliższy, oznacza to, że będziesz musiał Zamień przednią żarówkę kierunkowskazów lub przed. Do Ciebie należy sprawdzenie i zweryfikowanie, który z nich jest wypalony, za pomocą oględzin wizualnych, tak jak w przypadku pierwszej opisanej wcześniej metodologii.
Weiterlesen:
GPS Lincoln MKZ nie działa Lincoln MKZ

Możesz wymienić inną żarówkę, taką jak światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się zapoznać się z naszymi artykułami, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Lincoln MKZ

Przejdźmy teraz do najważniejszej sekcji treści tego artykułu, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Lincoln MKZ? Powinieneś mieć świadomość, że ta procedura jest naprawdę łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Lincolna MKZ. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnalizatorze skrętu, zapoznaj się z treścią naszego konkretnego artykułu. Z drugiej strony, oto szczegóły kroków, których należy się trzymać, aby móc prawidłowo wykonać tę czynność w zależności od techniki, którą chcesz zastosować.

Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Lincoln MKZ przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę migacza Twojego Lincolna MKZ na nową (upewnij się, czy jest to pomarańczowa czy przezroczysta żarówka).
 • Zmontuj i sprawdź, czy działa nowa żarówka przedniego kierunkowskazu.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Lincolna MKZ przez nadkole:

  Ten proces jest szczególnie przydatny, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca pod maską, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i zdejmij przednie koło po stronie, nad którą chcesz pracować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi wskazówkami, co w przypadku części poprzednio widzianej.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Lincolna MKZ przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, zgodnie z opcjami, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się od pełnego procesu, my wyjaśni je teraz:

  • Postaw swojego Lincolna MKZ na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być delikatne.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu swojego Lincolna MKZ, postępując zgodnie z krokami widocznymi w częściach widzianych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Lincoln MKZ, przejdź do naszej kategorii Lincoln MKZ.

Weiterlesen:
Lampka silnika pozostaje na Lincoln MKZ
Ссылка на основную публикацию