Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Peugeot Partner?

Niezależnie od tego, czy ze względu na bezpieczeństwo osobiste, badanie przydatności do ruchu drogowego, czy też uniknięcie mandatu, ważne jest, aby mieć pewność, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z pewnością przepalą się z biegiem lat i w rezultacie należy je wymienić. W tym artykule jesteś całkiem prawdopodobne, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i pytasz jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Twoim Peugeot Partner, napisaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci zrobić to samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. W pierwszej części przyjrzymy się sprawdzeniu spalonej żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Peugeot Partner, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Peugeot Partner jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz swój samochód, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich elementów bezpieczeństwa Twojego Peugeot Partner. Rzeczywiście, najprawdopodobniej spieszysz się i masz tendencję do wsiadania do samochodu, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, bez poświęcania czasu na okresowe przeglądy. Dlatego warto poświęcić trochę czasu, aby raz na jakiś czas sprawdzić stan reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Peugeot Partner, ale nie zdałeś sobie z tego sprawy. Oto dwa proste rozwiązania pozwalające kontrolować, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, na każdym samochodzie znajduje się sygnał dźwiękowy, który ostrzega o: żarówka przedniego kierunkowskazu spalona w Twoim Peugeot Partner, zidentyfikujesz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Zamień przednią żarówkę kierunkowskazów lub przed. To do Ciebie należy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszej procedury przedstawionej wcześniej.
Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Peugeot Partner Tepee ?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeglądać naszych postów na blogu, aby pomóc w przeprowadzeniu tej wymiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Peugeot Partner

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tej strony z treścią, jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Twoim Peugeot Partner? Należy pamiętać, że ten proces jest nieskomplikowany, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub po prostu przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Peugeot Partner. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnale skrętu, zobacz naszą dedykowaną stronę z treścią. Poniżej znajdują się jednak szczegóły kroków, które należy wykonać, aby móc skutecznie przeprowadzić tę akcję w zależności od metody, którą chcesz wybrać.

Wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Peugeot Partner przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę migacza Twojego Peugeot Partner na nową (upewnij się, czy jest pomarańczowa, czy przezroczysta).
 • Zmontuj i sprawdź, czy nowa żarówka przedniego kierunkowskazu działa.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Peugeot Partner przez nadkole:

  Ta taktyka jest szczególnie skuteczna, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca w masce, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i zdejmij przednie koło po stronie, po której chcesz operować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi wskazówkami, co w przypadku części poprzednio widzianej.

  Wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu swojego Peugeot Partner przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się od pełnej procedury, my opisze je teraz:

  • Postaw swojego Peugeot Partnera na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Peugeot Partner, postępując zgodnie z krokami opisanymi w powyższych częściach.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Peugeot Partner, przejdź do naszej kategorii Peugeot Partner.

Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie się mojego Peugeot Partnera?
Ссылка на основную публикацию