Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Subaru Outback?

Nie ma znaczenia, czy ze względu na bezpieczeństwo osobiste, testy przydatności do ruchu drogowego czy uniknięcie mandatu, konieczne jest upewnienie się, że żarówki kierunkowskazów zawsze działają. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z czasem z pewnością się przepalą i dlatego należy je wymienić. Być może jesteś na stronie, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w Subaru Outback, stworzyliśmy ten dokument, aby pomóc Ci zrobić to samemu i nie musieć iść do mechanika. W pierwszej części przyjrzymy się sterowaniu wypaloną przednią żarówką kierunkowskazu w Twoim Subaru Outback, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak sprawdzić, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Subaru Outback jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz pojazd silnikowy, nie zawsze masz możliwość sprawdzenia wszystkich elementów bezpieczeństwa Twojego Subaru Outback. Rzeczywiście, na ogół się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu mechanicznego, odbycia podróży i odstawienia go natychmiast, bez poświęcania czasu na regularne przeglądy. Dlatego ważne jest, aby czasem poświęcić trochę czasu na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Subaru Outback, ale tego nie zauważyłeś. Oto dwie proste metody kontrolowania, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. Rzeczywiście, na każdym samochodzie znajduje się sygnał dźwiękowy, który sygnalizuje: Przepalona żarówka przedniego kierunkowskazu w Twoim Subaru Outback, zidentyfikujesz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Zamień przednią żarówkę kierunkowskazów lub przed. Od Ciebie zależy sprawdzenie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszego procesu pokazanego wcześniej.
Weiterlesen:
Przyspieszenie wibracji na Subaru Outback, co robić ?

Możesz wymienić inną żarówkę, na przykład światło mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeczytać naszych artykułów, które pomogą Ci dokonać tej wymiany.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Subaru Outback

Przejdźmy teraz do najważniejszej części tego dokumentu, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w Subaru Outback? Powinieneś mieć świadomość, że ta procedura jest naprawdę łatwa, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub po prostu przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Wymień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazów swojego Subaru Outback. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnalizatorze skrętu, zapoznaj się z naszym konkretnym dokumentem. Niemniej jednak, oto szczegóły wytycznych, których należy przestrzegać, aby móc właściwie wykonać tę czynność w zależności od rozwiązania, które chcesz wybrać.

Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu w Subaru Outback przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę migacza Subaru Outback na nową (upewnij się, czy jest to pomarańczowa, czy przezroczysta żarówka).
 • Zmontuj i sprawdź, czy nowa żarówka przedniego kierunkowskazu działa.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Subaru Outback przez nadkole:

  Ta taktyka jest szczególnie przydatna, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca w masce, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, nad którą chcesz pracować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, postępując zgodnie z tymi samymi wskazówkami, co w przypadku części poprzednio widzianej.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu Subaru Outback przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w zależności od opcji, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się z pełnej techniki, my wskaże je teraz:

  • Postaw Subaru Outback na wale lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Wyjmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w Subaru Outback, postępując zgodnie z instrukcjami widocznymi wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Subaru Outback, spójrz na kategorię Subaru Outback.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię w mojej karcie klucza Subaru Outback?
Ссылка на основную публикацию