Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymienić światła postojowe w moim Mercury Milan ?

Nie ma znaczenia, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki reflektorów są stale działające, jest ważne i ważne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z pewnością po pewnym czasie się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i myślisz o tym jak wymienić żarówkę mojego światła postojowego Mercury Milan, stworzyliśmy treść tego artykułu, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim pojeździe silnikowym, a w drugiej sztuce, jak zmienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Mercury Milan?

Dokument ten zaczniemy od wymiana przednich żarówek do jazdy dziennej w Twoim Mercury Milan, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia pojazdu silnikowego może to nie być ta sama metoda. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy lokalizacja Twojej żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej problematyczny w zależności od funkcji Twojego samochodu.

Pierwsza metoda, przeprowadzimy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez wyjmowania reflektora w swoim Mercury Milan. Chociaż to podejście jest najbardziej podstawowe, nie ma pewności, że będziesz w stanie bez problemu wykonać je w swoim pojeździe silnikowym. Rzeczywiście, w zależności od opcji i roku, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na taką wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła postojowego Twojego Mercury Milan:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsza strategia polega tylko na przejściu przez maskę pojazdu silnikowego, aby uzyskać bezpośredni dostęp do reflektora. Jest to najbardziej logiczna technika, ale nie zawsze jest łatwa do wykonania, czasami z powodu drugorzędnych elementów, które utrudniają dostęp. Aby to zrobić, oto wskazówki, których należy przestrzegać. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Mercury Milan. Być może trzeba będzie wyjąć baterię, aby uzyskać łatwiejszy dostęp. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (w większości przypadków wystarcza ¼), a następnie wyjąć oprawkę żarówki z jej obszaru. Aby to zrobić, ciągnij ostrożnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), nareszcie po wyjęciu z gniazdka możesz wymienić żarówkę w lampach postojowych, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki, aby uniknąć brudzi swoją nową żarówkę. Po zakończeniu zmontuj system, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Wyjmując kratkę celownika i reflektor:
  • Druga opcja, możesz usunąć reflektor w swoim Mercury Milan, jeśli dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt utrudniony. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, wyjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie wyjąć odpowiedni reflektor. Po zakończeniu tych czynności będziesz musiał tylko trzymać się tej samej metody, co w poprzedniej sekcji, aby wymienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim Mercury Milan
Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Mercury Milan ?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w swoim Mercury Milan

Wreszcie, jeśli chcesz Wymień żarówkę tylnego światła postojowego swojego Mercury Milan podejście jest łatwiejsze, oto różne podstawowe kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po znalezieniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż nową żarówkę postojową do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Mercury Milan, przejrzyj nasz dedykowany dokument, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Mercury Milan, przejdź do naszej kategorii Mercury Milan.

Ссылка на основную публикацию