Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymontować tylne siedzenie Renault Twingo 2 ?

Chęć poradzenia sobie z drobnymi poprawkami, które należy wprowadzić w swoim pojeździe, staje się coraz bardziej powszechna. W rzeczywistości roczny budżet przeznaczany na samochód jest pokaźny, więc próba naprawy go bez pomocy wydaje się mądrym pomysłem. Niektórzy z Was myślą o tym, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę fotela, pranie plam, czy wyjątkowo ciężki transport jak wyjąć tylne siedzenie w Renault Twingo 2. W poniższych akapitach postaramy się przedstawić różne metody w zależności od roku i serii Twojego Renault Twingo 2.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Renault Twingo 2 z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na usunięcie tylnego siedzenia Twojego Renault Twingo 2, które jest przytrzymywane tylko 4 śrubami, procedura jest prawdopodobnie najbardziej podstawowa. W rzeczywistości, aby to zrobić, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i zabranie go.

Jak zdemontować tylne siedzenie Renault Twingo 2 z systemem zaciskowym

Metodologia jest teraz nieco bardziej irytująca, ponieważ jesteśmy sceptycznie nastawieni do więzów, które są ustalone w mocy, zwykle boimy się pociągnąć zbyt mocno i zniszczyć jedną. Jak mogę zdjąć tylną kanapę mojego Renault Twingo 2 z systemem zaciskowym? Ogólnie te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które się w nią wpina, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, zwykle wystarczy je pociągnąć, aby je zwolnić.

Jak zdemontować tylną kanapę Renault Twingo 2 ze składanym systemem za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie ostatni proces demontażu tylnego siedzenia w Twoim Renault Twingo 2, od kilku lat składane siedzenie nie jest mocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najszybsze podejście, jakie możesz mieć do zrealizowania. Musisz tylko przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Renault Twingo 2.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Renault Twingo ?

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli chcesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Twojego Renault Twingo 2, przygotowaliśmy również kilka samouczków, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Twingo 2, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Renault Twingo 2.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector