Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wymontować tylne siedzenie Suzuki Grand Vitara ?

Chęć rozwiązania drobnych problemów, które mogą pojawić się w Twoim samochodzie, staje się coraz bardziej regularna. Tak naprawdę roczny budżet zainwestowany w samochód jest spory, więc chęć samodzielnego serwisowania wydaje się mądrym rozwiązaniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do pompy paliwa, zmianę fotela, pranie plam, czy transport wyjątkowo nieporęcznych rzeczy, niektórzy z Was się zastanawiają jak zdjąć tylne siedzenie w Suzuki Grand Vitara. W tym artykule postaramy się przedstawić różne rozwiązania w zależności od roku i serii Twojego Suzuki Grand Vitara.

Jak zdjąć tylne siedzenie w Suzuki Grand Vitara z systemem śrub?

Zacznijmy od pierwszego scenariusza. Jeśli próbujesz znaleźć sposób na zdjęcie tylnego siedzenia swojego Suzuki Grand Vitara, które jest montowane tylko za pomocą 4 śrub, proces ten jest prawdopodobnie najbardziej podstawowy. W rzeczywistości, aby to osiągnąć, wystarczy odkręcić dwie nakrętki z tyłu siedzenia, dostępne z bagażnika, za pomocą bitu Torx. Następnie odkręć dwie nakrętki z przodu siedzenia, które znajdują się pod siedzeniem na poziomie przestrzeni na nogi pasażera. Umożliwi to całkowite uwolnienie go z zapięć i zdjęcie.

Jak wyjąć tylne siedzenie Suzuki Grand Vitara z systemem klipsów

Technika jest teraz nieco trudniejsza, ponieważ jesteśmy ostrożni wobec więzów, które są ustalone na mocy, zwykle boimy się pociągnąć zbyt mocno i zerwać jeden. Jak zdjąć tylną kanapę mojego Suzuki Grand Vitara z systemem zaciskowym? W większości przypadków te klipsy będą znajdować się pod siedzeniem, zobaczysz je, gdy podniesiesz siedzisko ławki. Te klipsy często składają się z plastikowej części i metalowego żelazka, które wpina się w nią, aby je zwolnić, musisz nacisnąć plastikową część śrubokrętem i pociągnąć metalową część. W niektórych seriach, jeśli to rozwiązanie nie działa, w większości przypadków wystarczy je pociągnąć, aby je zwolnić.

Weiterlesen:
Problem z wtryskiem Suzuki Grand Vitara, co robić ?

Jak zdemontować tylną kanapę Suzuki Grand Vitara z systemem składania za pomocą śrub tylko z przodu

Wreszcie, ostatni proces zdejmowania tylnego siedzenia w Suzuki Grand Vitara, kilka lat ma składane siedzenie, które nie jest przymocowane do tylnej części, w tym przypadku jest to najprostsza opcja, jaką możesz osiągnąć. Po prostu będziesz musiał przechyl siedzenie do przodu, a uzyskasz dostęp do nakrętek Torx, które przytrzymują je do podwozia pojazdu. Po odkręceniu tych nakrętek powinno być możliwe zdjęcie tylnego siedzenia Twojego Suzuki Grand Vitara.

To wszystko, teraz powinieneś mieć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby bez problemu zdjąć tylne siedzenie samochodu. Jeśli planujesz zdemontować inne części, takie jak zderzak Suzuki Grand Vitara, przygotowaliśmy również kilka artykułów, które pomogą Ci w tych zadaniach.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Suzuki Grand Vitara, spójrz na kategorię Suzuki Grand Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector