Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Alfa Romeo Mito ?

Niezależnie od tego, czy pada deszcz, mgła, czy śnieg, ogólnie rzecz biorąc, cieszymy się, mając światła przeciwmgielne w Twoim samochodzie. Ale czasami mogą być niedopasowane lub możesz czuć, że są dostosowane zbyt wysoko lub zbyt nisko. To wyjaśnia, dlaczego napisaliśmy ten krótki post, aby Ci to zademonstrować jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twojej Alfa Romeo Mito?. Aby to zrobić, najpierw odkryjemy, jaki jest sens regulacji świateł przeciwmgielnych w jego samochodzie, a następnie, w drugiej części, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twojej Alfa Romeo Mito.

Dlaczego konieczna jest regulacja przednich świateł przeciwmgielnych w Twojej Alfa Romeo Mito?

Więc zaczniemy nasz krótki post od znaczenie dostosowania świateł przeciwmgielnych do Alfa Romeo Mito. Mimo, że niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, masz możliwość zmiany ich ustawienia tak, aby świeciły mniej więcej wysoko. To urządzenie, które nie jest obowiązkowe w Alfa Romeo Mito, pozwala znacznie zwiększyć widoczność. Jednak jest to dozwolone tylko poza obszarami zabudowanymi oprócz świateł drogowych lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie idealnego ustawienie świateł przeciwmgielnych w Alfa Romeo Mito pozwala nie oślepiać i zwiększa widoczność które oferują. Dodatkowo, światła przeciwmgielne, które nie są odpowiednio ustawione, nieuchronnie wpłyną na mijanych kierowców i mogą zwiększyć ryzyko wypadku. Dlatego tak ważne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, aby Twoje światła przeciwmgielne były idealnie wyregulowane.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twojej Alfa Romeo Mito?

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię zainteresuje w tym krótkim poście, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twojej Alfie Romeo Mito? Teraz, gdy już zrozumiałeś zainteresowanie tym dostosowaniem, które może wydawać się nieistotne, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Alfa Romeo Mito

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest naprawdę łatwa, oto kilka prostych kroków, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij samochód, sprawdź ciśnienie w oponach i umieść tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojej Alfy Romeo Mito.
  • Ustaw samochód na płaskiej powierzchni z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niego.
  • Zmierz wysokość od ziemi do górnej części lampy przeciwmgielnej (w Alfa Romeo Mito), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swojej Alfa Romeo Mito i sprawdź, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten znak, w całej komorze silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (śruby te zazwyczaj znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je bardzo łatwo znaleźć, będą bardziej lub mniej dostępne w zależności od roku i opcji Twojej Alfa Romeo Mito)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twojej Alfa Romeo Mito, nie zapomnij sprawdzić go od czasu do czasu, jeśli masz wrażenie, że się poruszył, nie wahaj się zapoznać z naszym krótkim postem na temat regulacji świateł mijania w Alfa Romeo Mito, jeśli chcesz sprawdzić ich oświetlenie poziom.

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników po Alfa Romeo Mito, przejdź do naszej kategorii Alfa Romeo Mito.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Alfa Romeo Mito ?
Ссылка на основную публикацию