Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Bmw Serie 3 E92 ?

Niezależnie od tego, czy pada deszcz, mgła, czy śnieg, ogólnie rzecz biorąc, doceniasz posiadanie świateł przeciwmgielnych w swoim pojeździe silnikowym. Mimo to czasami mogą nie być dostosowane lub może się okazać, że są dostosowane zbyt wysoko lub zbyt nisko. To jest główny powód, dla którego napisaliśmy treść tego artykułu, aby Ci to pokazać jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 3 E92?. Aby tak się stało, najpierw odkryjemy, jakie są korzyści z regulacji świateł przeciwmgielnych w jego samochodzie, a następnie, w drugiej części, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 3 E92.

Dlaczego warto regulować przednie światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 3 E92?

Treść naszego artykułu zaczniemy więc od zainteresowanie dostosowaniem świateł przeciwmgielnych do Bmw Serie 3 E92. Chociaż niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, istnieje możliwość modyfikacji ich ustawienia tak, aby świeciły mniej lub bardziej wysoko. To urządzenie, które nie jest obowiązkowe w Bmw Serie 3 E92, pozwala znacznie zwiększyć widoczność. Jest to jednak dozwolone wyłącznie poza obszarami zabudowanymi, oprócz świateł drogowych, lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie idealnego ustawienie świateł przeciwmgielnych w Bmw Serie 3 E92 pozwala nie oślepiać i zwiększa widoczność że dają. Dodatkowo, światła przeciwmgielne, które nie są prawidłowo wyregulowane, niewątpliwie będą przeszkadzać właścicielom samochodów, przez które przejeżdżasz, i mogą zwiększać ryzyko wypadku. Dlatego tak ważne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, prawidłowe ustawienie świateł przeciwmgielnych.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serie 3 E92?

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej Cię zainteresuje w treści tego artykułu, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 3 E92? Teraz, gdy zdałeś sobie sprawę z zalet tej regulacji, która może wydawać się trywialna, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Maska utknęła w moim Bmw Serie 3, co mogę zrobić?

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest niezwykle prosta, oto kilka kroków, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij samochód, sprawdź ciśnienie w oponach i umieść tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojego Bmw Serie 3 E92.
  • Ustaw samochód na płaskiej powierzchni z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niej.
  • Zmierz odległość od ziemi do górnej części lampy przeciwmgielnej (na Bmw Serie 3 E92), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serie 3 E92 i sprawdź, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten punkt, w całej komorze silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (śruby te zazwyczaj znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je szybko znaleźć, będą bardziej lub mniej osiągalny w zależności od roku i opcji Twojego Bmw Serie 3 E92)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 3 E92, nie zapomnij sprawdzić co jakiś czas, jeśli masz wrażenie, że się poruszyło, nie wahaj się przeczytać treści naszego artykułu na temat regulacji świateł mijania w Bmw Serie 3 E92 jeśli chcesz zweryfikować ich poziom oświetlenia.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 3 E92, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 3 E92.

Weiterlesen:
Lampka kluczyka w BMW serii 3 pozostaje włączona
Ссылка на основную публикацию