Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Bmw Serie 6 ?

Niezależnie od tego, czy pada deszcz, mgła, czy śnieg, ogólnie cieszymy się, że mamy światła przeciwmgielne w Twoim samochodzie. Jednak w niektórych przypadkach mogą one nie być dostosowane lub możesz mieć wrażenie, że są za wysokie lub za niskie. To jest główny powód, dla którego napisaliśmy tę stronę z treścią, aby Cię nauczyć jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serie 6?. Aby to zrobić, najpierw zobaczymy, co jest powodem regulacji świateł przeciwmgielnych jego samochodu, a następnie, w drugim kroku, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 6.

Dlaczego ważne jest, aby wyregulować przednie światła przeciwmgielne w Twoim Bmw Serie 6?

Więc zaczniemy naszą stronę z treścią od zainteresowanie ustawieniem świateł przeciwmgielnych na Bmw Serie 6. Chociaż niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, masz możliwość modyfikacji ich ustawienia tak, aby świeciły mniej więcej wysoko. To urządzenie, które nie jest obowiązkowe w Bmw Serie 6, pozwala znacznie zwiększyć widoczność. Jest to jednak dozwolone wyłącznie poza obszarami zabudowanymi, oprócz świateł drogowych lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie optymalnego ustawienie świateł przeciwmgielnych w Bmw Serie 6 pozwala nie oślepiać i zwiększa widoczność że dają. Co więcej, światła przeciwmgielne, które nie są prawidłowo ustawione, nieuchronnie będą przeszkadzać właścicielom mijanych samochodów i mogą zwiększyć ryzyko wypadku. Dlatego konieczne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, prawidłowe ustawienie świateł przeciwmgielnych.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serii 6?

Przejdźmy teraz do części, na której prawie na pewno najbardziej się koncentrujesz na tej stronie treści, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serie 6? Teraz, gdy zrozumiałeś zalety tego dostosowania, które mogą wydawać się trywialne, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Bmw Serie 6, KTÓRY WCHODZI w tryb awaryjny

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest naprawdę łatwa, oto kilka kroków, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij samochód, sprawdź ciśnienie w oponach i umieść tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojego Bmw Serie 6.
  • Ustaw samochód na płaskiej powierzchni z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niego.
  • Zmierz odległość od ziemi do górnej części lampy przeciwmgielnej (w Bmw Serie 6), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serie 6 i kontroluj, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten ślad, w całej komorze silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (śruby te zwykle znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je łatwo znaleźć, będą bardziej lub mniej dostępny w zależności od roku i opcji Twojego Bmw Serie 6)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Bmw Serii 6, nie zapomnij sprawdzić go od czasu do czasu, jeśli masz wrażenie, że się poruszył, nie zastanawiaj się dwa razy, aby przeczytać naszą stronę treści o tym, jak regulować światła mijania w Bmw Serie 6, jeśli chcesz zweryfikować ich poziom oświetlenia.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Bmw Serie 6, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 6.

Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Bmw Serii 6?
Ссылка на основную публикацию