Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Chevrolet Volt ?

Niezależnie od tego, czy pada deszcz, mgła, czy śnieg, ogólnie przydatne jest posiadanie świateł przeciwmgielnych w samochodzie. Ale czasami mogą być niedopasowane lub możesz czuć, że są za wysokie lub za niskie. To główny powód, dla którego stworzyliśmy ten krótki post, aby Ci pokazać jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Chevrolet Volt?. Aby to zrobić, najpierw dowiemy się, jakie są korzyści z regulacji świateł przeciwmgielnych w jego samochodzie, a następnie, w dodatkowej sekcji, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Chevrolet Volt.

Dlaczego regulacja przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Chevrolet Volt jest tak ważna?

Więc zaczniemy nasz krótki post od punkt dopasowania świateł przeciwmgielnych do Chevroleta Volta. Niemniej jednak niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, istnieje możliwość zmiany ich ustawienia tak, aby świeciły mniej więcej wysoko. Ten bieg, który nie jest obowiązkowy w Chevrolecie Volt, pozwala znacznie zwiększyć widoczność. Jest to jednak dozwolone wyłącznie poza obszarami zabudowanymi oprócz świateł drogowych lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie idealnego ustawienie świateł przeciwmgielnych Chevroleta Volta pozwala nie oślepiać i maksymalizować widoczność że dają. Ponadto światła przeciwmgielne, które nie są odpowiednio wyregulowane, nieuchronnie będą przeszkadzać właścicielom samochodów, przez które przejeżdżasz, i mogą zwiększyć ryzyko wypadku. Dlatego konieczne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, odpowiednie ustawienie świateł przeciwmgielnych.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim Chevrolet Volt?

Przejdźmy teraz do części, która najprawdopodobniej najbardziej Cię entuzjastycznie dotyczy w tym krótkim poście, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Chevrolecie Volt? Teraz, gdy zrozumiałeś zalety tego dostosowania, które mogą wydawać się trywialne, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Jak czyścić klimatyzację w Chevrolet Volt ?

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest szczególnie prosta, oto kilka rzeczy, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij swój samochód, sprawdź ciśnienie w oponach i umieść tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojego Chevroleta Volta.
  • Ustaw samochód na płaskiej podłodze z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niej.
  • Zmierz odległość od ziemi do górnej części światła przeciwmgielnego (w Chevrolet Volt), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swoim Chevrolet Volt i sprawdź, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten znak, przez komorę silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (śruby te zwykle znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je łatwo znaleźć, będą bardziej lub mniej dostępne w zależności od roku i opcji Twojego Chevroleta Volta)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Chevrolet Volt, nie zapomnij sprawdzić od czasu do czasu, jeśli masz wrażenie, że nie świecą już prawidłowo, nie wahaj się przeczytać naszego krótkiego posta o tym, jak wyregulować światła mijania w Chevrolecie Volt, jeśli chcesz sprawdź ich poziom oświetlenia.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chevroleta Volt, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Chevrolet Volt.

Weiterlesen:
Lampka na kluczyku w Chevrolet Volt pozostaje włączona
Ссылка на основную публикацию