Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w GMC Yukon?

Niezależnie od tego, czy pada deszcz, mgła, czy śnieg, w większości przypadków lubimy być wyposażonym w światła przeciwmgielne w Twoim pojeździe silnikowym. Ale czasami mogą być niedopasowane lub możesz czuć, że są za wysokie lub za niskie. To powody, dla których napisaliśmy ten artykuł, aby ci wyjaśnić jak wyregulować światła przeciwmgielne w GMC Yukon?. Aby to osiągnąć, najpierw odkryjemy, jakie są korzyści z regulacji świateł przeciwmgielnych w jego pojeździe, a następnie, w innej części, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim GMC Yukon.

Dlaczego konieczna jest regulacja przednich świateł przeciwmgielnych Twojego GMC Yukon?

Więc zaczniemy nasz artykuł od zaleta ustawienia świateł przeciwmgielnych na GMC Yukon. Chociaż niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, masz możliwość zmiany ich ustawienia tak, aby świeciły mniej więcej wysoko. Ten sprzęt, który nie jest obowiązkowy w GMC Yukon, pozwala znacznie poprawić widoczność. Dozwolone jest jednak tylko poza obszarami zabudowanymi, oprócz świateł drogowych, lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie idealnego ustawienie świateł przeciwmgielnych w GMC Yukon pozwala nie oślepiać i maksymalizować widoczność które oferują. Co więcej, światła przeciwmgielne, które nie są odpowiednio wyregulowane, niewątpliwie będą przeszkadzać kierowcom, przez których przejeżdżasz, i mogą zwiększać ryzyko wypadku. Dlatego ważne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, aby Twoje światła przeciwmgielne były idealnie wyregulowane.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w swoim GMC Yukon?

Przejdźmy teraz do części, którą prawdopodobnie najbardziej lubisz w tym artykule, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim GMC Yukon? Teraz, gdy zdałeś sobie sprawę z zainteresowania tym dostosowaniem, które może wydawać się trywialne, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Jak rozpocząć GMC Yukon ?

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest szczególnie prosta, oto kilka rzeczy, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij pojazd, sprawdź ciśnienie w oponach i umieść tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojego GMC Yukon.
  • Umieść pojazd na płaskiej podłodze z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niej.
  • Zmierz wysokość od ziemi do górnej części lampy przeciwmgielnej (na GMC Yukon), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swoim GMC Yukon i sprawdź, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten ślad, przez komorę silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (śruby te zazwyczaj znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je łatwo znaleźć, będą bardziej lub mniej dostępne w zależności od roku i opcji GMC Yukon)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w GMC Yukon, nie zapomnij sprawdzić go od czasu do czasu, jeśli masz wrażenie, że się poruszył, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem na temat regulacji świateł mijania w GMC Yukon, jeśli chcesz sprawdzić ich poziom oświetlenia.

Aby odkryć więcej wskazówek na temat GMC Yukon, spójrz na kategorię GMC Yukon.

Ссылка на основную публикацию