Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Hyundai Ix20 ?

Niezależnie od tego, czy jest prysznic, mgła, czy śnieg, ogólnie rzecz biorąc, przydatne jest posiadanie świateł przeciwmgielnych w samochodzie. Ale w niektórych przypadkach mogą być niedopasowane lub może się okazać, że są dostosowane zbyt wysoko lub zbyt nisko. Dlatego napisaliśmy treść tego artykułu, aby Ci to pokazać jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Hyundai Ix20?. Aby to osiągnąć, najpierw dowiemy się, jaki jest cel regulacji świateł przeciwmgielnych w jego samochodzie, a następnie, w innej części, jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Hyundai Ix20.

Dlaczego tak ważna jest regulacja przednich świateł przeciwmgielnych w Twoim Hyundai Ix20?

Zaczniemy więc treść naszego artykułu od punkt ustawienia świateł przeciwmgielnych do Hyundai Ix20. Mimo że niektóre światła przeciwmgielne nie są ustawione i są ustawione fabrycznie, istnieje możliwość modyfikacji ich ustawienia tak, aby świeciły mniej lub bardziej wysoko. To wyposażenie, które nie jest obowiązkowe w Hyundaiu Ix20, pozwala znacznie poprawić widoczność. Jest to jednak dozwolone wyłącznie poza obszarami zabudowanymi, oprócz świateł drogowych, lub podczas ulewnego deszczu, śniegu lub mgły.

Posiadanie idealnego ustawienie świateł przeciwmgielnych w Hyundai Ix20 pozwala nie oślepiać i maksymalizować widoczność które oferują. Dodatkowo światła przeciwmgielne, które nie są odpowiednio wyregulowane, niewątpliwie będą przeszkadzać mijanym kierowcom i mogą zwiększać ryzyko wypadku. Dlatego konieczne jest, zarówno dla Ciebie, jak i innych użytkowników, prawidłowe ustawienie świateł przeciwmgielnych.

Jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Hyundai Ix20?

Przejdźmy teraz do części, na której najprawdopodobniej najbardziej się skupisz w tym artykule, a mianowicie jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Hyundai Ix20? Teraz, gdy zdałeś sobie sprawę z zainteresowania tym dostosowaniem, które może wydawać się trywialne, przejdźmy do części praktycznej.

Weiterlesen:
Jak czyścić reflektory w Hyundai Ix20?

Regulacja świateł przeciwmgielnych jest szczególnie łatwa, oto kilka prostych kroków, które należy wykonać, aby zrobić to optymalnie:

  • Opróżnij samochód, sprawdź ciśnienie w oponach i ustaw tylko jedną osobę (około 70 kg) na siedzeniu kierowcy, która będzie symulować pusty ciężar Twojego Hyundaia Ix20.
  • Ustaw samochód na płaskiej podłodze z czystą ścianą przed sobą, najlepiej w odległości od 5 do 10 metrów od niej.
  • Zmierz odległość od ziemi do górnej części lampy przeciwmgielnej (w Twoim Hyundai Ix20), napisz tę odległość na ścianie przed samochodem i oznacz ją np. taśmą konstrukcyjną.
  • Włącz światła przeciwmgielne w swoim Hyundai Ix20 i sprawdź, czy wiązka świateł jest mniejsza lub równa znakowi, który właśnie zaznaczyłeś na ścianie.
  • Jeśli świecą wyżej niż ten ślad, w całej komorze silnika będziesz musiał użyć śrub regulacyjnych, aby obniżyć oświetlenie świateł przeciwmgielnych (te śruby zazwyczaj znajdują się nad światłami przeciwmgielnymi, powinieneś je szybko znaleźć, będą bardziej lub mniej dostępne w zależności od roku i opcji Twojego Hyundaia Ix20)

.

Teraz wiesz jak wyregulować światła przeciwmgielne w Twoim Hyundai Ix20, nie zapomnij sprawdzić go od czasu do czasu, jeśli masz wrażenie, że się poruszył, nie wahaj się zapoznać z treścią naszego artykułu na temat regulacji świateł mijania w Hyundai Ix20, jeśli chcesz sprawdzić ich poziom oświetlenia .

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Hyundaia Ix20, spójrz na kategorię Hyundai Ix20.

Weiterlesen:
Wibracje zmiany biegów w Hyundai Ix20 ?
Ссылка на основную публикацию