Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Citroen Ds5 ?

Jeśli jesteś nowym właścicielem Citroena Ds5, pożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego samochodu. To jest dokładnie temat tego artykułu, pomożemy Ci wykonać podstawowe, ale kluczowe zadanie w samochodach 3-drzwiowych, aby podróżować z więcej niż 2 pasażerami. Dlatego zamierzamy ci wyjaśnić jak złożyć przednie siedzenie w Citroenie Ds5, w tym celu w pierwszej kolejności porozmawiamy o różnych ustawieniach przedniego fotela Twojego samochodu, a w drugim kroku różne metody składania przedniego siedzenia w Citroenie Ds5..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Citroenie Ds5

Na początek zaczniemy nasz artykuł od wyjaśnienia różnych pozycji dostępnych na przednim siedzeniu Citroena Ds5. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w samochodzie, czy nie, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego wykończenia będziesz mieć dostęp do różnych ustawień, oto zdecydowana większość ustawień, które znajdzie w swoim Citroenie Ds5:

  • Prosta i niezbędna do jazdy bez ryzyka, ta konfiguracja ustawień przedniego siedzenia Twojego Citroena Ds5 umożliwia dostosowanie odległości siedzenia do pedałów w celu dopasowania do rozmiaru nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, dla małych kierowców zwykle podnosimy siedzenie, a dla wysokich obniżamy.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela w Citroenie Ds5, to ustawienie umożliwi, w zależności od długości ramion, przyjęcie odpowiedniej pozycji do jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można dodatkowo wyregulować podparcie lędźwiowe oferowane przez fotel, naciskając na oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Citroenie Ds5 ?

Jak złożyć przednie siedzenie w Citroenie Ds5?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi ustawieniami foteli pomożemy Ci teraz złożyć przednie siedzenie swojego Citroena Ds5. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie operacja nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Citroenie Ds5, czy chcesz złożyć je, aby przewozić duże przedmioty w 5-drzwiowym Citroenie Ds5, procedura nie będzie taka sama, tutaj są różne sposoby na zrobienie tego

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Citroena Ds5.

Jak wyjaśniliśmy ci przed chwilą, czy chodzi o umieszczenie podróżnika na tylnym siedzeniu, czy o noszenie dużych przedmiotów, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie z jego Citroena Ds5 jest przydatne. Ta procedura jest dość prosta i w zależności od rocznika Twojego Citroena Ds5 dźwignia do składania przedniego fotela może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojego Citroena Ds5 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera w tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Citroena Ds5

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia w 5-drzwiowym Citroenie Ds5, proces nie jest podobny, ponieważ ponieważ nie jest przystosowany do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których przed chwilą mówiliśmy. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Citroena Ds5 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Citroena Ds5, nie wahaj się zapoznać z naszym artykułem poświęconym tej procedurze.

Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w Citroen Ds5 ?

W przypadku dalszych pytań dotyczących Citroena Ds5, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Citroen Ds5.

Ссылка на основную публикацию