Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Kia Picanto 3 ?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem Kia Picanto 3, wypożyczyłeś lub wypożyczyłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego samochodu. To jest konkretnie temat tej strony treści, pomożemy Ci wykonać prostą, ale ważną procedurę w samochodach trzydrzwiowych, aby móc podróżować z więcej niż 3 pasażerami. Dlatego będziemy Cię uczyć jak złożyć przednie siedzenie w Kia Picanto 3, w tym celu najpierw przejrzymy różne ustawienia konfiguracji przedniego fotela Twojego samochodu, a w drugim kroku różne techniki składania przedniego siedzenia w Kia Picanto 3..

Różne konfiguracje przednich siedzeń w Kia Picanto 3

Na początek zaczniemy naszą stronę z treścią, wyjaśniając różne ustawienia znajdujące się na przednim siedzeniu Kia Picanto 3. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że zgodnie z model samochodu i jego pakiety będziesz miał dostęp do różnych ustawień konfiguracyjnych, oto zdecydowana większość ustawień, które znajdziesz w swojej Kia Picanto 3:

  • Podstawowa i kluczowa regulacja do jazdy bez ryzyka, ta regulacja przedniego siedzenia Twojej Kia Picanto 3 umożliwia zmianę odległości siedzenia od pedałów, aby dostosować się do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala lepiej widzieć drogę, dla małych ludzi zwykle podnosimy siedzenie, a dla dużych – obniżamy je.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie siedziska, którego nie należy mylić ze sterowaniem składaniem siedziska Kia Picanto 3, to ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, zachować właściwą postawę podczas jazdy nie męcząc się, aby dotrzeć do elementów sterujących

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych wykończeniach będziesz mógł dodatkowo wyregulować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzisko, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w mojej Kia Picanto?

Jak złożyć przednie siedzenie w Kia Picanto 3?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi ustawieniami foteli pomożemy w tej części złóż przednie siedzenie swojej Kia Picanto 3. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie operacja nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby prowadzić pasażera w 3-drzwiowej Kia Picanto 3, czy też chcesz złożyć je, aby przewozić duże rzeczy w 5-drzwiowej Kia Picanto 3, nie będzie to ta sama procedura , oto różne metody, aby to zrobić

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowej Kia Picanto 3.

Tak jak wcześniej radziliśmy, czy chodzi o umieszczenie osoby na tylnym siedzeniu, czy o noszenie dużych przedmiotów, wyrozumiałam jak złożyć przednie siedzenie z Kia Picanto 3 jest przydatne. Ten krok jest dość prosty i w zależności od rocznika Twojej Kia Picanto 3 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska prawie zawsze na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojej Kia Picanto 3 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera z tyłu.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowej Kia Picanto 3

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia w Kia Picanto 3 5-drzwiowej, proces nie jest podobny, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tej samej funkcji, o której właśnie mówiliśmy powyżej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowej Kia Picanto 3 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojej Kia Picanto 3, nie wahaj się zapoznać się z naszą stroną poświęconą tej manipulacji.

Weiterlesen:
Kia Picanto that accelerates alone

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Kia Picanto 3, przejdź do naszej kategorii Kia Picanto 3.

Ссылка на основную публикацию