Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Lincoln Navigator?

Być może jesteś nowym właścicielem Lincoln Navigator, pożyczyłeś go lub wypożyczyłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich głównych cech tego pojazdu silnikowego. To jest dokładnie temat tej strony treści, pomożemy Ci wykonać wspólne, ale przydatne zadanie w samochodach 3-drzwiowych, aby móc przewozić więcej niż 2 osoby. Dlatego będziemy Cię uczyć jak złożyć przednie siedzenie w Lincoln Navigatorw tym celu w pierwszej kolejności porównamy różne ustawienia konfiguracji przedniego siedzenia Państwa pojazdu mechanicznego, a w drugiej części różne sposoby składania przedniego siedzenia Lincoln Navigator..

Różne ustawienia konfiguracji przednich siedzeń Lincoln Navigator

Po pierwsze, zaczniemy naszą stronę z treścią od wyszczególnienia różnych ustawień istniejących na przednim siedzeniu Lincoln Navigator. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego pakietów będziesz mieć dostęp do różnych ustawień, oto wiele ustawień, które będziesz znajdź w swoim Lincoln Navigator:

  • Podstawowa i kluczowa regulacja do jazdy bez ryzyka, ta konfiguracja ustawień przedniego siedzenia Twojego Lincoln Navigator umożliwia dostosowanie odległości siedzenia od pedałów, aby móc dopasować się do rozmiaru nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, dla małych kierowców często podnosimy siedzenie, a dla wysokich kierowców obniżamy je.
  • Ostatnim „klasycznym” ustawieniem jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela Lincoln Navigator. To ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, mieć dobrą pozycję do jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych wersjach możesz dodatkowo zmienić podparcie lędźwiowe oferowane przez fotel, naciskając na oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją na długie podróże.
Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Lincoln Navigator nie jest już zimna

Jak złożyć przednie siedzenie z Lincoln Navigator?

Po zidentyfikowaniu wszystkich konfiguracji siedzeń pomożemy Ci teraz złóż przednie siedzenie swojego Lincoln Navigator. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera na 3-drzwiowym Lincoln Navigator, czy też chcesz złożyć je, aby przetransportować ciężkie przedmioty na 5-drzwiowym Lincoln Navigator, to nie będzie to samo. są różne procedury, aby to zrobić?

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Lincoln Navigator.

Jak informowaliśmy przed chwilą, czy chodzi o umieszczenie osoby na tylnym siedzeniu, czy o noszenie ciężkich rzeczy, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie z Lincoln Navigator jest przydatne. Ta procedura jest dość powszechna i w zależności od roku Twojego Lincoln Navigator dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Aktywacja tej dźwigni spowoduje całkowite złożenie oparcia przedniego siedzenia Twojego Lincoln Navigator i uwolnienie siedzenia z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera w tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Lincoln Navigator

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Lincoln Navigator, podejście nie jest podobne, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których właśnie mówiliśmy wcześniej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Lincoln Navigatora jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczającej objętości i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Lincoln Navigator, nie wahaj się przeczytać naszej strony z treścią poświęconej tej procedurze.

Weiterlesen:
Jak czyścić silnik Lincoln Navigator ?

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Lincoln Navigator, przejdź do naszej kategorii Lincoln Navigator.

Ссылка на основную публикацию