Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Peugeot Partner 2 ?

Jeśli jesteś nowym posiadaczem Peugeot Partner 2, wypożyczyłeś go lub wypożyczyłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego pojazdu silnikowego. To jest właśnie temat tego krótkiego postu, pomożemy Ci wykonać proste, ale przydatne zadanie w samochodach 3-drzwiowych, aby podróżować z więcej niż 2 pasażerami. Dlatego ci powiemy jak złożyć przednie siedzenie w Peugeot Partner 2, w tym celu najpierw porównamy różne ustawienia przedniego siedzenia Twojego pojazdu mechanicznego, a w drugim kroku różne sposoby składania przedniego siedzenia w Peugeot Partner 2..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Peugeot Partner 2

Najpierw zaczniemy nasz krótki post od wyjaśnienia różnych ustawień dostępnych na przednim siedzeniu Peugeot Partner 2. W rzeczywistości, nawet jeśli chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że zgodnie z model samochodu i jego wykończenie będziesz mieć dostęp do różnych ustawień, oto większość ustawień, które możesz mieć w swoim Peugeot Partner 2:

  • Prosta i niezbędna do jazdy bez ryzyka regulacja przedniego fotela Twojego Peugeot Partner 2 pozwala dostosować odległość siedzenia do pedałów w celu dopasowania do nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, małym kierowcom często podnosimy siedzenie, a dużym kierowcom obniżamy.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela Peugeot Partner 2, to ustawienie umożliwi, w zależności od długości ramion, przyjęcie właściwej pozycji do jazdy. nie męcząc się, aby dotrzeć do elementów sterujących

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można również wyregulować podparcie lędźwiowe oferowane przez fotel, naciskając na oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Peugeot Partner Tepee

Jak złożyć przednie siedzenie w Peugeot Partner 2?

Po poznaniu wszystkich ustawień foteli, w tej części pomożemy Ci: złożyć przednie siedzenie Twojego Peugeot Partner 2. Pamiętaj, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie proces nie będzie taki sam. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Peugeot Partner 2, czy też chcesz złożyć je, aby przewozić duże rzeczy w 5-drzwiowym Peugeot Partner 2, proces ten nie będzie taki sam , oto różne techniki, jak to zrobić

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Peugeot Partner 2.

Jak informowaliśmy przed chwilą, czy chodzi o umieszczenie pasażera na tylnym siedzeniu, czy o przewożenie dużych przedmiotów, wiedząc jak złożyć przednie siedzenie z Peugeot Partner 2 jest niezbędna. Ten krok jest dość prosty i w zależności od roku Twojego Peugeot Partner 2 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Aktywacja tej dźwigni całkowicie złoży przednie oparcie Twojego Peugeot Partner 2 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera z tyłu.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Peugeot Partner 2

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 2-drzwiowego Peugeot Partner 5, technika nie jest podobna, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczona do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których mówiliśmy powyżej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Peugeota Partnera 2 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić nieporęczne rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Peugeot Partner 2, nie wahaj się przeczytać naszego krótkiego wpisu poświęconego tej akcji.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Peugeot Partner ?

Aby dowiedzieć się więcej o Peugeot Partner 2, zajrzyj do kategorii Peugeot Partner 2.

Ссылка на основную публикацию