Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w smart forfour?

Jeśli jesteś nowym posiadaczem smarta forfour, pożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego pojazdu mechanicznego. To jest właśnie temat treści tego artykułu, pomożemy Ci przeprowadzić proste, ale ważne zadanie na samochodach 3-drzwiowych, aby móc przewieźć więcej niż 2 osoby. Dlatego zamierzamy ci wyjaśnić jak złożyć przednie siedzenie w smart forfour, w tym celu w pierwszej kolejności omówimy różne ustawienia konfiguracji przedniego siedzenia Państwa pojazdu mechanicznego, a w drugim kroku różne techniki składania przedniego siedzenia smarta forfour..

Różne konfiguracje przednich siedzeń ustawień smarta forfour

Na początek zaczniemy treść naszego artykułu od opisania różnych konfiguracji istniejących na przednim siedzeniu smarta forfour. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu Twojego samochodu i jego wykończenia będziesz mieć dostęp do różnych ustawień konfiguracyjnych, oto zdecydowana większość ustawień na swoim smart forfour znajdziesz:

  • Prosta i niezbędna do jazdy bez ryzyka regulacja przedniego siedzenia Twojego smarta forfour pozwala na zmianę odległości siedzenia od pedałów, aby móc dostosować się do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala lepiej widzieć drogę, w przypadku małych kierowców mamy tendencję do podnoszenia siedzenia, a wysokich do obniżania go.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie siedziska, aby nie dać się zmylić sterowaniu składaniem siedziska smarta forfour, to ustawienie pozwoli Ci, zależnie od długości ramion, uzyskać odpowiednią pozycję za kierownicą bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można nawet wyregulować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Jak zainstalować czujniki parkowania w smart forfour?

Jak złożyć przednie siedzenie smarta forfour?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi regulacjami siedzeń pomożemy Ci teraz złóż przednie siedzenie swojego smarta forfour. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie metoda nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewozić pasażera 3-drzwiowym smartem forfour, czy chcesz złożyć je, aby przewozić ciężkie rzeczy w 5-drzwiowym smartze forfour, procedura nie będzie taka sama. są różne techniki, aby to zrobić?

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego smarta forfour.

Tak jak ci radziliśmy przed chwilą, czy chodzi o umieszczenie osoby na tylnym siedzeniu, czy o noszenie ciężkich przedmiotów, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie ze smarta forfour jest niezbędna. Ta technika jest dość prosta i w zależności od roku Twojego smarta forfour dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska prawie zawsze na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży przednie oparcie Twojego smarta forfour i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli Ci zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego smarta forfour

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia smarta forfour 5-drzwiowego, metoda nie jest podobna, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczona do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których właśnie mówiliśmy wcześniej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego smarta forfour jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić nieporęczne rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego smarta forfour, nie wahaj się przeczytać naszego artykułu poświęconego tej manipulacji.

Weiterlesen:
smart forfour, które mają problemy z pracą na biegu jałowym

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta forfour, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią smart forfour.

Ссылка на основную публикацию