Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Grand Vitara ?

Jeśli jesteś nowym właścicielem Suzuki Grand Vitara, pożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego pojazdu silnikowego. To jest dokładnie temat tego krótkiego postu, pomożemy Ci wykonać prostą, ale kluczową procedurę na samochodach 3-drzwiowych, aby móc przewieźć więcej niż 2 osoby. Dlatego ci powiemy jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Grand Vitara, w tym celu w pierwszej kolejności przyjrzymy się różnym ustawieniom przedniego siedzenia Państwa pojazdu mechanicznego, a w drugim kroku różne sposoby składania przedniego siedzenia w Suzuki Grand Vitara..

Różne ustawienia konfiguracji przednich siedzeń w Suzuki Grand Vitara

Na początek nasz krótki post zaczniemy od opisania różnych regulacji istniejących na przednim siedzeniu Suzuki Grand Vitara. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego wykończenia będziesz mieć dostęp do różnych opcji, oto zdecydowana większość ustawień, które możesz znaleźć na swoim Suzuki Grand Vitara:

  • Podstawowa i kluczowa regulacja do jazdy bez podejmowania ryzyka, ta konfiguracja ustawień przedniego siedzenia Twojego Suzuki Grand Vitara pozwala dostosować odległość siedzenia od pedałów, aby móc dopasować się do rozmiaru nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala uzyskać lepszą perspektywę drogi, w przypadku małych osób zwykle podnosimy siedzenie, a w przypadku wysokich osób obniżamy je.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie siedzenia, którego nie należy mylić z kontrolą składania siedzenia w Suzuki Grand Vitara, to ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, uzyskać idealną pozycję do jazdy nie męcząc się, aby dotrzeć do elementów sterujących

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych pakietach wyposażenia wnętrza można nawet wyregulować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Jak zdjąć zderzak z Suzuki Vitara ?

Jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Grand Vitara?

Po odkryciu wszystkich ustawień foteli pomożemy Ci teraz złożyć przednie siedzenie swojego Suzuki Grand Vitara. Pamiętaj, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Suzuki Grand Vitara, czy chcesz złożyć je, aby przewozić nieporęczne rzeczy w 5-drzwiowym Suzuki Grand Vitara, to nie będzie to samo podejście , oto różne sposoby na zrobienie tego

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Suzuki Grand Vitara.

Jak informowaliśmy przed chwilą, czy chodzi o to, aby umieścić osobę na tylnym siedzeniu, czy też nosić nieporęczne przedmioty, wiedząc jak złożyć przednie siedzenie z Suzuki Grand Vitara jest przydatne. Ta procedura jest dość prosta i w zależności od rocznika Twojego Suzuki Grand Vitara dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska najczęściej na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Aktywacja tej dźwigni całkowicie złoży przednie oparcie Twojego Suzuki Grand Vitara i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która umożliwia przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera z tyłu.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Suzuki Grand Vitara

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Suzuki Grand Vitara, procedura nie jest taka sama, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których przed chwilą mówiliśmy. Składanie przedniego siedzenia w 5-drzwiowym Suzuki Grand Vitara jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylną kanapę swojego Suzuki Grand Vitara, nie wahaj się przeczytać naszego krótkiego postu poświęconego tej procedurze.

Weiterlesen:
Problem z ładowaniem akumulatora Suzuki Vitara, co robić ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Suzuki Grand Vitara, przejdź do naszej kategorii Suzuki Grand Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector