Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Vitara ?

Być może jesteś nowym posiadaczem Suzuki Vitara, pożyczyłeś go lub wziąłeś w leasing, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego samochodu. To jest dokładnie temat treści tego artykułu, pomożemy Ci wykonać wspólny, ale przydatny krok na samochodach 3-drzwiowych, aby podróżować więcej niż 2 osobami. Dlatego pokażemy ci jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Vitaraw tym celu w pierwszej kolejności porozmawiamy o różnych ustawieniach konfiguracji przedniego fotela Twojego samochodu, a w drugiej części różne sposoby składania przedniego siedzenia w Suzuki Vitara..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Suzuki Vitara

Przede wszystkim zaczniemy treść naszego artykułu od przedstawienia różnych konfiguracji dostępnych na przednim siedzeniu Suzuki Vitara. W rzeczywistości, nawet jeśli chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego pakietów będziesz mieć możliwość korzystania z różnych ustawień, oto większość ustawienia, które znajdziesz w swoim Suzuki Vitara:

  • Standardowa i niezbędna do jazdy bez ryzyka, ta konfiguracja ustawień przedniego siedzenia Twojego Suzuki Vitara pozwala na zmianę odległości siedzenia od pedałów w celu dopasowania do rozmiaru nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala lepiej widzieć drogę, małym kierowcom często podnosimy siedzenie, a dużym kierowcom obniżamy.
  • Ostatnim „klasycznym” ustawieniem jest nachylenie fotela, aby nie dać się zmylić mechanizmowi składania fotela Suzuki Vitara. To ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, uzyskać idealną postawę podczas jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych pakietach wyposażenia wnętrza można nawet zmodyfikować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.

Jak złożyć przednie siedzenie w Suzuki Vitara?

Po zidentyfikowaniu wszystkich ustawień foteli, w tej części pomożemy ci złożyć przednie siedzenie swojego Suzuki Vitara. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie metoda nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Suzuki Vitara, czy chcesz złożyć je, aby przewozić nieporęczne rzeczy w 5-drzwiowym Suzuki Vitara, nie będzie to ta sama procedura, tutaj są różne metody, aby to zrobić?

Weiterlesen:
Lampka kontrolna pasa bezpieczeństwa świeci w moim Suzuki Grand Vitara

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Suzuki Vitara.

Jak wcześniej radziliśmy, czy chodzi o umieszczenie podróżnika na tylnym siedzeniu, czy o przewożenie dużych przedmiotów, wiedząc jak złożyć przednie siedzenie z Suzuki Vitara jest ważne. Ten krok jest dość powszechny i w zależności od rocznika Twojego Suzuki Vitara dźwignia składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży przednie oparcie Twojego Suzuki Vitara i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera w tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Suzuki Vitara

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Suzuki Vitara, podejście nie jest podobne, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których właśnie mówiliśmy powyżej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Suzuki Vitara jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Suzuki Vitara, nie wahaj się przeczytać naszego artykułu poświęconego tej procedurze.

W przypadku dalszych pytań dotyczących Suzuki Vitara, prosimy o zapoznanie się z naszą kategorią Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector