Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagen Polo 5 ?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem Volkswagena Polo 5, czy go wypożyczyłeś, czy też masz go w leasingu, być może nie znasz jeszcze wszystkich cech tego pojazdu silnikowego. To jest konkretnie temat tego artykułu, pomożemy Ci wykonać podstawowy, ale użyteczny krok w samochodach 3-drzwiowych do przewozu więcej niż 2 osób. Dlatego ci powiemy jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagen Polo 5, w tym celu najpierw porównamy różne ustawienia przedniego siedzenia Twojego pojazdu mechanicznego, a w drugim kroku różne techniki składania przedniego siedzenia Volkswagena Polo 5..

Różne konfiguracje przednich siedzeń w Volkswagen Polo 5

Na początek treść naszego artykułu zaczniemy od opisu różnych regulacji dostępnych na przednim siedzeniu Volkswagen Polo 5. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim samochodzie, powinieneś wiedzieć, że zgodnie z do modelu Twojego samochodu i jego pakietów będziesz mieć dostęp do różnych ustawień konfiguracyjnych, oto większość ustawień, które możesz znaleźć w swoim Volkswagen Polo 5:

  • Prosta i niezbędna do jazdy bez ryzyka konfiguracja ustawień przedniego fotela Twojego Volkswagen Polo 5 pozwala dostosować odległość siedzenia do pedałów, aby dopasować je do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, w przypadku małych kierowców mamy tendencję do podnoszenia siedzenia, a wysokich do obniżania go.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie fotela, aby nie dać się zmylić z kontrolą składania fotela Volkswagena Polo 5, to ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, uzyskać najlepszą pozycję do jazdy nie męcząc się, aby dotrzeć do elementów sterujących

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych wykończeniach można również zmodyfikować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją na długie podróże.
Weiterlesen:
Lampka świecy żarowej, która zapala się podczas jazdy moim Volkswagenem Polo 4

Jak złożyć przednie siedzenie Volkswagena Polo 5?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi konfiguracjami siedzeń pomożemy Ci teraz złożyć przednie siedzenie swojego Volkswagen Polo 5. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w samochodzie operacja nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby pomieścić pasażera w 3-drzwiowym Volkswagen Polo 5, czy też chcesz złożyć je do transportu ciężkich przedmiotów w 5-drzwiowym Volkswagen Polo 5, procedura nie będzie taka sama , oto różne sposoby na zrobienie tego

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volkswagena Polo 5.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, czy chodzi o to, aby umieścić osobę na tylnym siedzeniu, czy nosić ciężkie rzeczy, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie z Volkswagen Polo 5 jest przydatne. Ta procedura jest dość prosta i w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Polo 5 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska prawie zawsze na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojego Volkswagen Polo 5 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera z tyłu.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Polo 5

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Polo 5, proces nie jest taki sam, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których przed chwilą mówiliśmy. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Polo 5 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volkswagen Polo 5, zapoznaj się z treścią naszego artykułu poświęconego tej akcji.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-osobowego Volkswagena Polo 4 na 5-osobowego?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagen Polo 5 znajdziesz w kategorii Volkswagen Polo 5.

Ссылка на основную публикацию