Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie 7 ?

Bez względu na to, czy jesteś nowym właścicielem Volkswagena Golfa 7, wypożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich głównych cech tego pojazdu silnikowego. To jest właśnie temat treści tego artykułu, pomożemy Ci wykonać podstawowe, ale niezbędne zadanie w samochodach 3-drzwiowych, aby podróżować więcej niż 2 osobami. Dlatego zamierzamy ci wyjaśnić jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie 7w tym celu w pierwszej kolejności przyjrzymy się różnym ustawieniom przedniego siedzenia Państwa pojazdu mechanicznego, a w drugiej części różne sposoby składania przedniego siedzenia w Volkswagenie Golfie 7..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Volkswagenie Golfie 7

Na początek treść naszego artykułu zaczniemy od wyjaśnienia różnych ustawień na przednim siedzeniu Volkswagena Golfa 7. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim samochodzie, powinieneś wiedzieć, że W zależności od modelu samochodu i jego pakietów będziesz mieć możliwość korzystania z różnych ustawień, oto większość ustawień, które możesz mieć w swoim Volkswagen Golf 7:

  • Standardowa i niezbędna do jazdy bez ryzyka, ta konfiguracja przedniego siedzenia Twojego Volkswagena Golfa 7 pozwala na zmianę odległości siedzenia od pedałów w celu dostosowania do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, w przypadku małych osób zazwyczaj podnosimy siedzenie, a w przypadku wysokich osób obniżamy je.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela w Volkswagenie Golfie 7, to ustawienie umożliwia, w zależności od długości ramion, uzyskanie najlepszej pozycji do jazdy nie męcząc się, aby dotrzeć do elementów sterujących

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można dodatkowo zmienić podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.

Jak złożyć przednie siedzenie Volkswagena Golfa 7?

Po poznaniu wszystkich konfiguracji foteli, w tej części pomożemy Ci: złożyć przednie siedzenie swojego Volkswagena Golfa 7. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby prowadzić pasażera 3-drzwiowego Volkswagena Golfa 7, czy chcesz złożyć je, aby przewozić nieporęczne rzeczy w 5-drzwiowym Volkswagenie Golfie 7, proces ten nie będzie taki sam , oto różne procedury, aby to zrobić

Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep w Volkswagenie Golfie 2 ?

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volkswagena Golfa 7.

Jak już wcześniej powiedzieliśmy, czy chodzi o to, aby pasażer na tylnym siedzeniu, czy o przewożenie dużych przedmiotów, wiedząc jak złożyć przednie siedzenie z Volkswagena Golfa 7 jest ważne. Ta procedura jest dość prosta i w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa 7 dźwignia do składania przedniego fotela może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży przednie oparcie Twojego Volkswagena Golfa 7 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie fotela do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla wygodnego pasażera z tyłu.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Golfa 7

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 7-drzwiowego Volkswagena Golfa 5, proces nie jest podobny, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których właśnie mówiliśmy wcześniej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Golfa 7 przydaje się generalnie tylko wtedy, gdy chcesz przewozić nieporęczne rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volkswagena Golfa 7, zapoznaj się z treścią naszego artykułu poświęconego tej procedurze.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 7, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Volkswagen Golf 4, który przechodzi w tryb awaryjny
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector