Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem Volkswagena Golfa, pożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego pojazdu silnikowego. To jest konkretnie temat tego artykułu, pomożemy Ci przeprowadzić wspólny, ale przydatny krok na samochodach 3-drzwiowych, aby móc przewozić więcej niż 2 osoby. Dlatego będziemy Cię uczyć jak złożyć przednie siedzenie w Volkswagenie Golfie, w tym celu najpierw porównamy różne ustawienia przedniego siedzenia Twojego pojazdu mechanicznego, a w drugim kroku różne sposoby składania przedniego siedzenia Volkswagena Golfa..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Volkswagenie Golfie

Na początek zaczniemy nasz artykuł od opisania różnych regulacji istniejących na przednim siedzeniu Volkswagena Golfa. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe mechanicznym, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego pakietów będziesz mieć możliwość korzystania z różnych ustawień, tutaj jest zdecydowana większość ustawień, które możesz mieć w swoim Volkswagenie Golfie:

  • Standardowa i niezbędna do jazdy bez ryzyka, ta konfiguracja przedniego fotela Twojego Volkswagena Golfa umożliwia zmianę odległości siedzenia od pedałów, aby móc dostosować się do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala lepiej widzieć drogę, w przypadku małych osób zazwyczaj podnosimy siedzenie, a w przypadku dużych osób je opuszczamy.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie siedzenia, którego nie należy mylić ze sterowaniem składaniem siedzenia Volkswagena Golfa, to ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, uzyskać najlepszą pozycję do jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych wykończeniach możesz nawet zmienić podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzisko, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją na długie podróże.

Jak złożyć przednie siedzenie Volkswagena Golfa?

Po zidentyfikowaniu wszystkich ustawień fotela pomożemy Ci teraz złożyć przednie siedzenie swojego Volkswagena Golfa. Pamiętaj, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przejechać pasażera 3-drzwiowym Volkswagenem Golfem, czy chcesz złożyć je, aby przewozić nieporęczne rzeczy w 5-drzwiowym Volkswagenie Golfie, to nie będzie to samo, tutaj są różne procedury, aby to zrobić?

Weiterlesen:
Volkswagen Golf 4, które mają problemy na biegu jałowym

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volkswagena Golfa.

Jak radziliśmy wcześniej, niezależnie od tego, czy chodzi o umieszczenie pasażera na tylnym siedzeniu, czy przewóz nieporęcznych produktów, zrozumienie jak złożyć przednie siedzenie z Volkswagena Golfa jest niezbędna. Ta technika jest dość powszechna i w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa dźwignia do składania przedniego fotela może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska zwykle na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego fotela Twojego Volkswagena Golfa i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która pozwala na przesunięcie fotela do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera w tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Golfa

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Golfa, podejście nie jest takie samo, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tej samej funkcji, o której właśnie mówiliśmy wcześniej. Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volkswagena Golfa jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić nieporęczne rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczającej pojemności i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volkswagena Golfa, przeczytaj nasz artykuł poświęcony tej procedurze.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak podłączyć Android Auto do Volkswagena Golfa 3?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector