Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo S90?

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym właścicielem Volvo S90, wypożyczyłeś lub wypożyczyłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego samochodu. To jest właśnie temat treści tego artykułu, pomożemy Ci przeprowadzić podstawową, ale ważną procedurę na samochodach 3-drzwiowych, aby móc przewieźć więcej niż 2 osoby. Dlatego zamierzamy ci wyjaśnić jak złożyć przednie siedzenie w Volvo S90, w tym celu w pierwszej kolejności przyjrzymy się różnym ustawieniom przedniego fotela Twojego samochodu, a w drugiej części różne sposoby składania przedniego siedzenia w Volvo S90..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Volvo S90

Na początek treść naszego artykułu zaczniemy od wyjaśnienia różnych konfiguracji istniejących na przednim siedzeniu Volvo S90. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim samochodzie, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego wykończenia będziesz mieć możliwość korzystania z różnych ustawień, oto większość ustawień, które znajdzie w Twoim Volvo S90:

  • Podstawowa i fundamentalna regulacja umożliwiająca jazdę bez podejmowania ryzyka, te ustawienia konfiguracji przedniego siedzenia Twojego Volvo S90 umożliwiają zmianę odległości siedzenia od pedałów, aby móc dostosować się do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą widoczność drogi, małym kierowcom zwykle podnosimy siedzenie, a dużym kierowcom obniżamy.
  • Wreszcie ostatnią „klasyczną” konfiguracją jest nachylenie fotela, aby nie dać się zmylić mechanizmowi składania fotela Volvo S90. To ustawienie pozwoli Ci, zależnie od długości ramion, uzyskać idealną postawę podczas jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można nawet zmodyfikować podparcie lędźwiowe oferowane przez fotel, naciskając na oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.
Weiterlesen:
Problem z migaczem Volvo S90, co robić ?

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo S90?

Po zidentyfikowaniu wszystkich ustawień foteli pomożemy Ci teraz złóż przednie siedzenie swojego Volvo S90. Pamiętaj, że w zależności od ilości drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Volvo S90, czy chcesz złożyć je, aby przewozić ciężkie rzeczy w 5-drzwiowym Volvo S90, to nie będzie to samo. są różne metody, aby to zrobić?

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volvo S90.

Jak informowaliśmy przed chwilą, czy chodzi o umieszczenie osoby na tylnym siedzeniu, czy o noszenie ciężkich przedmiotów, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie z Volvo S90 jest przydatne. Ta technika jest dość podstawowa i w zależności od rocznika Twojego Volvo S90 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojego Volvo S90 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która umożliwia przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volvo S90

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 90-drzwiowego Volvo S5, proces nie jest podobny, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których mówiliśmy powyżej. Składanie przedniego siedzenia w 5-drzwiowym Volvo S90 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volvo S90, nie wahaj się przeczytać naszego artykułu poświęconego tej procedurze.

Weiterlesen:
Volvo S90, które już nie przyspiesza

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volvo S90, przejdź do naszej kategorii Volvo S90.

Ссылка на основную публикацию