Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo Xc40 ?

Być może jesteś nowym właścicielem Volvo Xc40, pożyczyłeś go lub wypożyczyłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich specyfikacji tego samochodu. To jest konkretnie temat tego krótkiego postu, pomożemy Ci przeprowadzić prostą, ale ważną procedurę w samochodach 3-drzwiowych, aby móc podróżować z więcej niż 2 pasażerami. Dlatego pokażemy ci jak złożyć przednie siedzenie w Volvo Xc40, w tym celu najpierw przyjrzymy się różnym ustawieniom przedniego fotela Twojego samochodu, a w drugim kroku różne techniki składania przedniego siedzenia w Volvo Xc40..

Różne ustawienia konfiguracji przednich siedzeń w Volvo Xc40

Najpierw zaczniemy nasz krótki post od opisania różnych ustawień na przednim siedzeniu Volvo Xc40. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu samochodu i jego pakietów będziesz mieć możliwość korzystania z różnych regulacji, oto większość ustawień możesz znaleźć w swoim Volvo Xc40:

  • Podstawowa i kluczowa regulacja umożliwiająca jazdę bez podejmowania ryzyka, ta konfiguracja ustawień przedniego fotela Twojego Volvo Xc40 umożliwia modyfikowanie odległości siedzenia od pedałów, aby dostosować je do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie pozwala mieć lepszą perspektywę drogi, dla osób małych często podnosimy siedzenie, a dla osób wysokich obniżamy je.
  • Ostatnim „klasycznym” ustawieniem jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela w Volvo Xc40. To ustawienie pozwoli Ci, zależnie od długości ramion, uzyskać dobrą pozycję do jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych pakietach wyposażenia wnętrza można dodatkowo zmodyfikować podparcie lędźwiowe oferowane przez fotel, naciskając na oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo Xc40?

Po zapoznaniu się ze wszystkimi regulacjami fotela, w tej części pomożemy Ci złóż przednie siedzenie Twojego Volvo Xc40. Należy pamiętać, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Volvo Xc40, czy chcesz złożyć je, aby przewozić duże rzeczy w 5-drzwiowym Volvo Xc40, nie będzie to ta sama metoda, tutaj są różne metody, aby to zrobić?

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Volvo Xc40?

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volvo Xc40.

Jak już wcześniej informowaliśmy, czy chodzi o zabranie pasażera na tylne siedzenie, czy o przewożenie dużych rzeczy, rozumiem jak złożyć przednie siedzenie z Volvo Xc40 jest ważne. Ta technika jest dość prosta i w zależności od rocznika Twojego Volvo Xc40 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe miejsca dla tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska ogólnie na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojego Volvo Xc40 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która umożliwia przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volvo Xc40

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 40-drzwiowego Volvo Xc5, podejście nie jest podobne, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tej samej funkcji, o której właśnie mówiliśmy wcześniej. Składanie przedniego siedzenia w 5-drzwiowym Volvo Xc40 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić nieporęczne rzeczy. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volvo Xc40, nie wahaj się przeczytać naszego krótkiego wpisu poświęconego tej akcji.

Więcej wskazówek dotyczących Volvo Xc40 znajdziesz w kategorii Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector