Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo XC60 ?

Być może jesteś nowym posiadaczem Volvo XC60, pożyczyłeś go lub wydzierżawiłeś, możesz jeszcze nie znać wszystkich szczegółów tego pojazdu mechanicznego. To jest dokładnie temat tej strony treści, pomożemy Ci wykonać prostą, ale ważną procedurę na samochodach 3-drzwiowych w celu przewiezienia więcej niż 2 osób. Dlatego pokażemy ci jak złożyć przednie siedzenie w Volvo XC60w tym celu w pierwszej kolejności przyjrzymy się różnym ustawieniom konfiguracyjnym przedniego siedzenia Państwa pojazdu mechanicznego, a w drugiej części różne metody składania przedniego siedzenia w Volvo XC60..

Różne ustawienia przednich siedzeń w Volvo XC60

Na początek zaczniemy naszą stronę z treścią, opisując różne konfiguracje znajdujące się na przednim siedzeniu Volvo XC60. W rzeczywistości, nawet jeśli chcesz złożyć jedno z przednich siedzeń w swoim pojeździe silnikowym, powinieneś wiedzieć, że w zależności od modelu Twojego samochodu i jego wykończenia będziesz mieć możliwość korzystania z różnych ustawień, oto większość ustawienia, które można znaleźć w swoim Volvo XC60:

  • Podstawowa i kluczowa regulacja do jazdy bez podejmowania ryzyka, ta regulacja przedniego siedzenia Twojego Volvo XC60 umożliwia dostosowanie odległości siedzenia od pedałów w celu dopasowania do wielkości nóg każdej osoby.
  • To ustawienie umożliwia lepszą widoczność drogi, dla małych osób zazwyczaj podnosimy siedzenie, a dla dużych – obniżamy je.
  • Ostatnim „klasycznym” ustawieniem jest nachylenie fotela, którego nie należy mylić z funkcją składania fotela w Volvo XC60. To ustawienie pozwoli Ci, w zależności od długości ramion, uzyskać najlepszą pozycję do jazdy bez męczące dotarcie do kontroli

    .

  • Podparcie lędźwiowe: W niektórych seriach można nawet zmodyfikować podparcie lędźwiowe zapewniane przez siedzenie, naciskając oparcie, co jest bardzo przyjemną regulacją podczas długich podróży.

Jak złożyć przednie siedzenie w Volvo XC60?

Po odkryciu wszystkich ustawień foteli pomożemy Ci teraz złożyć przednie siedzenie Twojego Volvo XC60. Pamiętaj, że w zależności od liczby drzwi w Twoim samochodzie procedura nie będzie taka sama. Niezależnie od tego, czy chcesz złożyć przednie siedzenie, aby przewieźć pasażera w 3-drzwiowym Volvo XC60, czy też chcesz złożyć je, aby przewozić ciężkie rzeczy w 5-drzwiowym Volvo XC60, procedura nie będzie taka sama, tutaj są różne techniki, aby to zrobić?

Weiterlesen:
Volvo XC60, które przyspiesza samotnie

Złóż przednie siedzenie 3-drzwiowego Volvo XC60.

Jak już wcześniej informowaliśmy, czy chodzi o umieszczenie osoby na tylnym siedzeniu, czy o noszenie ciężkich przedmiotów, wiedząc jak złożyć przednie siedzenie z Volvo XC60 jest niezbędna. Ten krok jest dość prosty i w zależności od rocznika Twojego Volvo XC60 dźwignia do składania przedniego siedzenia może znajdować się w różnych miejscach, oto 3 możliwe lokalizacje tego polecenia:

  • W górnej części oparcia siedzenia w pobliżu zagłówka
  • Z boku siedziska najczęściej na środku oparcia
  • Z boku siedziska na środku siedziska

Naciśnięcie tej dźwigni całkowicie złoży oparcie przedniego siedzenia Twojego Volvo XC60 i uwolni siedzenie z jego położenia na szynie, która umożliwia przesunięcie siedzenia do przodu lub do tyłu, co pozwoli zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca dla łatwego pasażera tył.

Składanie przedniego siedzenia 5-drzwiowego Volvo XC60

Co się tyczy składanie przedniego siedzenia 60-drzwiowego Volvo XC5, proces nie jest taki sam, ponieważ ponieważ nie jest przeznaczony do przyjmowania pasażerów z tyłu przez przednie drzwi, Twoje siedzenia nie mają tych samych funkcji, o których przed chwilą mówiliśmy. Składanie przedniego siedzenia w 5-drzwiowym Volvo XC60 jest generalnie przydatne tylko wtedy, gdy chcesz przewozić duże przedmioty. Aby to zrobić, musisz użyj sterowania pochylaniem, aby złożyć siedzenia. W zależności od roku, w którym posiadasz samochód, może to być pokrętło do przekręcania lub dźwignia do obsługi, aby wybrać pochylenie samochodu. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca i chcesz złożyć tylne siedzenie swojego Volvo XC60, nie wahaj się przeczytać naszej strony poświęconej tej akcji.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Volvo XC60, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volvo XC60.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector