Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Citroenie Jumperze 2?

Posiadanie ogromnego samochodu jest satysfakcjonujące, masz duże wnętrze, nie ma znaczenia, czy chcesz łatwo przewieźć wielu podróżnych, wyjechać na wakacje, przenieść się lub zrobić inny projekt, który wymaga objętości wnętrza. Ale nie wszyscy mają szczęście mieć duże samochody, więc czasami trzeba złożyć tylne siedzenie Citroena Jumpera 2, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych samochodach nie zawsze jest instynktowny. Aby wesprzeć Cię w realizacji tej misji, nasz zespół podjął decyzję o skomponowaniu tego artykułu, który zostanie Ci ujawniony jak złożyć tylne siedzenie Twojego Citroen Jumper 2 zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylną kanapę w moim Citroen Jumper 2: Model ze sznurkiem / paskiem?

Najpierw zaczniemy ten artykuł od przyjrzenia się modelom Citroen Jumper 2, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten typ funkcji nie jest najbardziej znany, ale w zależności od roku i serii Twojego Citroena Jumpera 2, możliwe jest, że Twój sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być mniej skomplikowane, spójrz między siedzeniami, czy to na części siedziska, czy na części oparcia dostępnej z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zlokalizowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz powielić podejście dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie odkryłeś pierwszą technikę składania tylnego siedzenia Twojego Citroena Jumpera 2.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Citroen Jumper 2 ?

Jak złożyć tylną kanapę mojego Citroena Jumpera 2: Model z gałką na wysokości oparć.

Przejdźmy dalej z drugim rozwiązaniem. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Citroen Jumper 2, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej podstawowy i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze łatwiej. Musisz znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu, przyjdź jednocześnie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnij siedzenie, aby je obrócić przesuń do przodu i złóż tylne siedzenie Twojego Citroen Jumper 2.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Citroena Jumpera 2: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia?

Podsumowując, ostatnim rozwiązaniem, które nauczy Cię, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Citroena Jumpera 2, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być obsługiwane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Citroen Jumper 2. Zawsze to samo podejście, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię . Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz dowiedzieć się, jak zdjąć tylną kanapę w swoim Citroen Jumper 2.

Weiterlesen:
Wahanie podczas przyspieszania Citroena Jumpera

Aby dowiedzieć się więcej o Citroen Jumper 2, spójrz na kategorię Citroen Jumper 2.

Ссылка на основную публикацию