Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Dodge Avenger?

Posiadanie ogromnego samochodu jest przyjemne, masz duże wnętrze, bez względu na to, czy potrzebujesz łatwo przewieźć kilka osób, wyruszyć w drogę, przenieść się lub wykonać inne zadanie, które wymaga objętości wnętrza. Niemniej jednak nie wszyscy z nas mają szczęście mieć duże samochody, więc w niektórych przypadkach musisz złożyć tylne siedzenie swojego Dodge Avengera, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ta procedura może wydawać się łatwa, w niektórych samochodach niekoniecznie jest intuicyjna. Aby wesprzeć Cię w ukończeniu tego procesu, nasz zespół podjął decyzję o napisaniu tego artykułu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Avenger zgodnie z systemem, w jaki wyposażony jest nasz samochód. Aby to osiągnąć, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Avenger: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw przyjrzymy się modelom Dodge Avenger, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej tradycyjny, ale w zależności od roku i serii Twojego Dodge Avengera, prawdopodobnie jest on wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedziska, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po odkryciu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie przesuwając oparcie, aby je złożyć. Musisz powielić proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki zgodnie z posiadanym układem. Właśnie poznałeś pierwszą opcję składania tylnego siedzenia swojego Dodge Avengera.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Dodge Avenger ?

Jak złożyć tylną kanapę w moim Dodge Avenger: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy do drugiej opcji. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Dodge Avenger, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej powszechny i ​​powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Musisz zlokalizować te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, w pobliżu górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu podejdź wszystkie naraz, jeden po drugim, aby je obsługiwać i odepchnąć siedzenie aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Avengera.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Avengera: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Podsumowując, ostatnią opcją, która podpowie Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Avengera, są modele wyposażone w przyciski / dźwignie znajdujące się między siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które trzeba będzie użyć, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Dodge Avenger. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać czynność dociskania oparć jednocześnie z naciskiem na dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w samochodzie, możesz z entuzjazmem dowiedzieć się, jak zdemontować tylną kanapę swojego Dodge Avengera.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Dodge Avenger, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Dodge Avenger.

Ссылка на основную публикацию