Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak złożyć tylną kanapę w moim Dodge Challengerze?

Posiadanie ogromnego pojazdu mechanicznego jest przyjemne, masz sporą przestrzeń wewnętrzną, niezależnie od tego, czy chcesz wygodnie przewieźć kilka osób, wyruszyć w podróż, przenieść się lub wykonać inne czynności, które wymagają przestrzeni wewnętrznej. Ale nie wszyscy mają szczęście mieć duże pojazdy, więc często trzeba złożyć tylne siedzenie Dodge Challengera, aby uzyskać trochę objętości. Chociaż ten proces może wydawać się prosty, w niektórych pojazdach niekoniecznie jest przyjazny dla użytkownika. Aby wesprzeć Cię w wykonywaniu tej pracy, nasz zespół podjął decyzję o stworzeniu tego dokumentu, aby Ci to wyjaśnić jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Challengera w zależności od systemu, w który wyposażony jest nasz samochód. Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się systemom tylnych pasów bezpieczeństwa, następnie systemom przycisków, a na końcu systemom pull-down.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Challengera: Model ze sznurkiem / paskiem

Najpierw zaczynamy ten dokument od przyjrzenia się modelom Dodge Challenger, które są wyposażone w system składania tylnych siedzeń za pomocą pasów lub sznurków. Ten rodzaj systemu nie jest najbardziej typowy, ale w zależności od roku i serii Twojego Dodge Challengera prawdopodobne jest, że sam jest wyposażony. Aby to sprawdzić, nic nie może być prostsze, zajrzyj między siedzenia, czy to na część siedzeń, czy na część oparcia dostępną z bagażnika, powinieneś zobaczyć kolorowe paski lub sznurki pojawiające się między szczelinami siedzeń. Po zidentyfikowaniu luk wystarczy je pociągnąć, jednocześnie odsuwając siedzenie do tyłu, aby je złożyć. Musisz odtworzyć proces dla każdego z siedzeń lub sekcji swojej ławki w zależności od posiadanego układu. Właśnie nauczyłeś się pierwszej metody składania tylnego siedzenia Dodge Challengera.

Weiterlesen:
Gorący grzechoczący silnik w moim Dodge Challengerze

Jak złożyć tylną kanapę mojego Dodge Challengera: Model z gałką na poziomie oparć.

Przejdźmy dalej z drugą techniką. Ten odbywa się na różnych typach ławek. Rzeczywiście, model z przyciskiem jest bardziej klasyczny, skupimy się na metodzie składania tylnego siedzenia Twojego Dodge Challengera, jeśli masz przyciski znajdujące się na poziomie oparć / zagłówków swojej ławki. Ten układ jest bardziej klasyczny i powinieneś być w stanie zrobić to jeszcze prościej. Będziesz musiał znaleźć te przyciski, zwykle są dwa, po jednym na każdym końcu siedzenia, blisko górnego zaczepu pasa bezpieczeństwa, a po znalezieniu przyjdź w tym samym czasie, jeden po drugim, aby je obsługiwać i pchać siedzenie do tyłu, aby obrócić go do przodu i złożyć tylne siedzenie Dodge Challengera.

Jak złożyć tylne siedzenie mojego Dodge Challengera: Model z przyciskiem na wysokości siedzenia

Na koniec, ostatnią techniką, która pokaże Ci, jak złożyć tylne siedzenie Twojego Dodge Challengera, są wersje wyposażone w przyciski/dźwignie znajdujące się pomiędzy siedzeniami Twojego samochodu. na poziomie zaczepu blokującego pas bezpieczeństwa. Są to dźwignie, które będą musiały być używane, aby zwolnić ruch oparć tylnego siedzenia Twojego Dodge Challenger. Zawsze ten sam proces, będziesz musiał wykonać akcję naciskania oparć za jednym zamachem, naciskając dźwignię. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca w swoim samochodzie, możesz być entuzjastycznie nastawiony do odkrywania, jak zdjąć tylne siedzenie Twojego Dodge Challengera.

Weiterlesen:
Kontrolka ABS pozostaje na Dodge Challenger, co robić ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Dodge Challengera, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Dodge Challenger.

Ссылка на основную публикацию